میکروپیگمنتیشن و هاشور ابرو
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی
ویدئوهای آرایشی کوتاه

آرایش چشم - سایه طلایی

آموزش گریم و میکاپ عروس

برای آرایش چشم، ابتدا زیرساز را با استفاده از فوندیشن می زنیم. سپس کمی سایه چرب را با کمک انگشت سبابه روی پلک بالای چشم می زنیم. از سایه چرب می توان برای زیرساز آرایش چشم خشک یا حتی به تنهایی استفاده کرد.

در این آیتم، از سایه چرب برای زیرساز استفاده شده است. از سایه صدفی می توان برای گوشه های داخلی چشم استفاده کرد. همچنین، سایه تیره را برای قسمت دال پلک یا همان گوشه های خارجی چشم به کار می بریم.

آموزش کامل سایه چشم طلایی از طریق آیتم زیر قابل مشاهده است. شما می توانید جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات مجموعه سالن های زیبایی کیمیا با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

نمایش ها: 1632

تگ: آموزش آرایش صورت   میکاپ و گریم عروس   آموزش رنگ و مش   آموزش رنگ مو   کار با مواد   آموزش کوتاهی مو   آموزش کاشت و طراحی ناخن   انواع شینیون و بافت مو   مجموعه زیبایی کیمیا   سالن آرایشی کیمیا   بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه   آرایشگاه شرق تهران پیروزی  


kimiyabeautysalon

آپلود شده توسط: kimiyabeautysalon

تاریخ بروز شده: 10/06/2019

سالن زیبایی کیمیا، یکی از بهترین آرایشگاه های زنانه شرق تهران با شماره تلفن 09121879928

توضیحات: در این آیتم آموزشی با نحوه آرایش چشم با سایه طلایی آشنا خواهید شد. جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات آرایشی مجموعه سالن های زیبایی کیمیا می توانید با شماره 09121879928 تماس بگیرید.


ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی