آرایش دائم
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی

پاکسازی پوست قبل از آرایش

آموزش پاکسازی پوست

برای پاکسازی پوست قبل از میکاپ، ابتدا پوست را با استفاده از یک میسلار واتر پاک می کنیم. چنانچه مراجعه کننده روی پوست خود میکاپ داشت، می توانید از یک فیس واش برای پاکسازی آن استفاده نمایید.

برای پاک کردن میسلار واتر از روی پوست می توان از تونر استفاده کرد. در مرحله بعد، از یک اسکراب برای متعادل سازی چربی پوست استفاده می کنیم.

در طول مراحل پاکسازی پوست، دستگاه بخور باید روشن باشد تا رطوبت رسانی به نحو احسنت انجام شود. سپس با استنفاده از دستگاه درما، اسکراب را از روی پوست بر می داریم.

آموزش کامل پاکسازی پوست توسط مجموعه زیبایی کیمیا را می توانید در آیتم زیر مشاهده کنید. جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات ایشان می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

نمایش ها: 6907

تگ: آموزش آرایش صورت   میکاپ و گریم عروس   آموزش رنگ و مش   آموزش رنگ مو   کار با مواد   آموزش کوتاهی مو   آموزش کاشت و طراحی ناخن   انواع شینیون و بافت مو   مجموعه زیبایی کیمیا   سالن آرایشی کیمیا   بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه   آرایشگاه شرق تهران پیروزی   آرایش خلیجی   آموزش پاکسازی پوست  


kimiyabeautysalon

آپلود شده توسط: kimiyabeautysalon

تاریخ بروز شده: 10/12/2019

سالن زیبایی کیمیا، یکی از بهترین آرایشگاه های زنانه شرق تهران با شماره تلفن 09121879928

توضیحات: در این آیتم آموزشی با پاکسازی پوست آشنا خواهید شد. جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات آرایشی مجموعه سالن های زیبایی کیمیا می توانید با شماره 09121879928 تماس بگیرید.


نظرات

سلام خانمم سالن کیمیا پیروزی افراسیابی شمالی

بتول سادات کاهه - 10/25/2019 گزارش سوء استفاده

این مرکز برای ترمیم پروتز هم هستش، چون من یه چند سالی هستش نرفتم واسه پروتزم

royal paniz - 10/18/2019 گزارش سوء استفاده

سلام خانومی ببخشید شما کجا هستید؟

royal paniz - 10/18/2019 گزارش سوء استفاده

ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی