آرایش دائم
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی

دستگاه مایکرومیست ناسا

معرفی دستگاه مایکرومیست ناسا

دستگاه مایکرومیست ناسا، نسل جدیدی از دستگاه های مایکرومیست است که در سال 2019 به بازار عرضه شد. این دستگاه قابلیت های بسیاری دارد که از جمله آن ها می توان به اوزون تراپی، فوتو تراپی، مایکرومیست درمی، یونودرمی و ... اشاره کرد.

در این دستگاه، فوتوتراپی با نورهای قرمز و آبی انجام می شود. نور آبی و قرمز این دستگاه دارای طول موج کاملا متفاوتی نسبت به دستگاه مایکرومیست قبلی می باشد. 

آموزش کامل کار با دستگاه مایکرومیست ناسا را می توانید در آیتم زیر توسط خانم رزا بهرامی مشاهده کنید. جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات ایشان می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

نمایش ها: 3043

تگ: مایکرومیست   مایکرومیست ناسا   آنالایزر پوست و مو   انواع کراتینه مو   دستگاه کراتین مو   مرکز کراتین مو رزا بهرامی   مرکز کراتین مو شمال تهران   مرکز کراتینه مو   آرگان تراپی   صافی مو   احیای مو   صافی موی دائم   ریباندینگ   بهترین مرکز کراتینه مو   مجموعه کراتینه مو   خرید کراتین مو اصل  


keratinbahrami

آپلود شده توسط: keratinbahrami

تاریخ بروز شده: 10/12/2019

مرکز کراتینه مو بهرامی یکی از بهترین مراکز درمان موهای آسیب دیده به جدیدترین روش های روز دنیا با شماره تلفن 02188648707 می باشد.

توضیحات: در این ویدئو به توضیحاتی در مورد دستگاه مایکرومیست ناسا خواهیم پرداخت. جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات این مجموعه می توانید با شماره 02188648707 تماس حاصل نمایید.


ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی