آرایش دائم
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی

کاتالوگ خوانی رنگ مو

نحوه خواندن کاتالوگ رنگ مو

برای این که بتوان ترکیب رنگ مو حرفه ای ایجاد کرد، ابتدا باید با نحوه کاتالوگ خوانی رنگ مو آشنا شد. در ادامه این آیتم از مجموعه زیبایی کیمیا، با نحوه کاتالوگ خوانی رنگ مو آشنا خواهید شد.

اکثر افراد تمایل دارند ترکیب رنگ مو نسکافه ای را بدانند. این ترکیب با توجه به برند رنگ مو متفاوت است. در کاتالوگ های رنگ مو، عدد قبل از ممیز رنگ پایه را نشان می دهد. عدد پس از ممیز نیز اگر ترکیبی باشد، هر کدام از آن ها نشان دهنده یک تناژ رنگ مو می باشد. به عنوان مثال، در کاتالوگ رنگ مو پرنسلی رنگ مو 9.12 را در نظر بگیرید. عدد 9 نشان دهنده رنگ پایه موها می باشد. اعداد 1 و 2 نیز به ترتیب تناژهای خاکستری و دودی را نشان می دهند.

شما می توانید جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات مجموعه زیبایی کیمیا با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

نمایش ها: 4602

تگ: آموزش ترکیب رنگ مو   کاتالوگ خوانی رنگ مو   آموزش رنگ و مش   آموزش رنگ مو   کار با مواد   آموزش کوتاهی مو   آموزش کاشت و طراحی ناخن   انواع شینیون و بافت مو   مجموعه زیبایی کیمیا   سالن آرایشی کیمیا   بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه   آرایشگاه شرق تهران پیروزی   آرایش خلیجی   آموزش پاکسازی پوست   جوانسازی پوست  


kimiyabeautysalon

آپلود شده توسط: kimiyabeautysalon

تاریخ بروز شده: 10/14/2019

سالن زیبایی کیمیا، یکی از بهترین آرایشگاه های زنانه شرق تهران با شماره تلفن 09121879928

توضیحات: در این آیتم آموزشی با نحوه کاتالوگ خوانی رنگ مو آشنا خواهید شد. جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات آرایشی مجموعه سالن های زیبایی کیمیا می توانید با شماره 09121879928 تماس بگیرید.


نظرات

ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی