میکروپیگمنتیشن و هاشور ابرو
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی
ویدئوهای آرایشی کوتاه

آموزش آمبره و بالیاژ

آموزش متد آمبره بالیاژ

تقسیم بندی موها در متد آمبره بالیاژ بسیار حائز اهمیت است. از خط ابروهای مشتری یک لایه صاف بین موها باز می کنیم. این خط تا پشت گوش ادامه پیدا می کند. قسمت های بغل را نیز دقیقا از پشت گوش جدا می کنیم. پشت سر را دقیقا از وسط به دو نیم تقسیم میکنیم.

از بالای موها شروع به پوش دادن می کنیم. توجه کنید که برای موهای نرم باید پوش را بیشتر انجام دهیم. سپس فویل را زیر دسته موها قرار داده و موادگذاری را به صورت هاشوری انجام می دهیم.

آموزش کامل آمبره بالیاژ را می توانید در ویدئوی زیر مشاهده کنید. جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات مجموعه زیبایی کیمیا می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

نمایش ها: 1123

تگ: آموزش ترکیب رنگ مو   آموزش بالیاژ و آمبره   آموزش رنگ و مش   آموزش رنگ مو   کار با مواد   آموزش کوتاهی مو   آموزش کاشت و طراحی ناخن   انواع شینیون و بافت مو   مجموعه زیبایی کیمیا   سالن آرایشی کیمیا   بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه   آرایشگاه شرق تهران پیروزی   آرایش خلیجی   آموزش پاکسازی پوست   جوانسازی پوست  


kimiyabeautysalon

آپلود شده توسط: kimiyabeautysalon

تاریخ بروز شده: 10/15/2019

توضیحات: در این آیتم آموزشی با آموزش آمبره و بالیاژ آشنا خواهید شد. جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات آرایشی مجموعه سالن های زیبایی کیمیا می توانید با شماره 09121268408 تماس بگیرید.


نظرات

متاسفانه خیلی ضعیف بود سه فویل بسته شد که به جز تقسیم بندی با شانه چیزی برای یاد گرفتن نداشت

Ramisabeauty - 10/26/2019 گزارش سوء استفاده

بی نهایت ممنون عزیز دلم خیلی زیبا توضیح دادی. عاشقتم "رژ لب"💋💋

نورانی النا - 10/15/2019 گزارش سوء استفاده

ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی