آرایش دائم
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی

آموزش کامل رنگ مو نقره ای

آموزش رنگ مو نقره ای

اولین نکته ای که باید در هایلایت مو نقره ای توجه داشته باشید، این است که پایه موها حتما باید به رنگ طبیعی یا تیره باشد. نقره ای با هیچ رنگ قهوه ای، عسلی، نسکافه ای و رنگ های این چنینی تناسب نخواهد داشت.

ابتدا تقسیم بندی موها را با توجه به نکاتی که پیش تر نیز به آن اشاره کرده بودیم، انجام می دهیم. فویل را زیر دسته های مو قرار داده و موادگذاری می کنیم.

آموزش کامل رنگ مو نقره ای را در آیتم زیر از مجموعه زیبایی کیمیا مشاهده می کنید. جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات ایشان می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

نمایش ها: 4245

تگ: آموزش ترکیب رنگ مو   آموزش بالیاژ و آمبره   آموزش رنگ و مش   آموزش رنگ مو نقره ای   کار با مواد   آموزش کوتاهی مو   آموزش کاشت و طراحی ناخن   انواع شینیون و بافت مو   مجموعه زیبایی کیمیا   سالن آرایشی کیمیا   بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه   آرایشگاه شرق تهران پیروزی   آرایش خلیجی   آموزش پاکسازی پوست   جوانسازی پوست  


kimiyabeautysalon

آپلود شده توسط: kimiyabeautysalon

تاریخ بروز شده: 10/16/2019

سالن زیبایی کیمیا، یکی از بهترین آرایشگاه های زنانه شرق تهران با شماره تلفن 09121879928

توضیحات: در این آیتم آموزشی با آموزش کامل رنگ مو نقره ای آشنا خواهید شد. جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات آرایشی مجموعه سالن های زیبایی کیمیا می توانید با شماره 09121879928 تماس بگیرید.


ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی