آرایش دائم
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی

طراحی ناخن پروانه

آموزش طراحی ناخن مدل پروانه

قبل از طراحی ناخن ها، ابتدا رنگ بیس را انتخاب می کنیم. در این آیتم از رنگ زرد استفاده شده است. از یک رنگ بسیار ملایم نیز جهت بیس طرح استفاده می کنیم. جهت شفافیت و زیبایی هر چه بیشتر کار طراحی ناخن می توان دو بار لاک بیس را زد. 

از دستگاه ایر براش برای متد آمبره ژل استفاده کرده و با یک رنگ مکمل قسمت نوک ناخن ها را آمبره می کنیم. سپس از قلم مخصوص طراحی ناخن برای ایجاد نقوش که در این آیتم پروانه است، کمک می گیریم. 

شما می توانید جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات مجموعه زیبایی کیمیا با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

نمایش ها: 4590

تگ: آموزش طراحی ناخن   طراحی ناخن پروانه   آموزش رنگ و مش   آموزش رنگ مو نقره ای   کار با مواد   آموزش کوتاهی مو   آموزش کاشت و طراحی ناخن   انواع شینیون و بافت مو   مجموعه زیبایی کیمیا   سالن آرایشی کیمیا   بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه   آرایشگاه شرق تهران پیروزی   آرایش خلیجی   آموزش پاکسازی پوست   جوانسازی پوست  


kimiyabeautysalon

آپلود شده توسط: kimiyabeautysalon

تاریخ بروز شده: 10/20/2019

سالن زیبایی کیمیا، یکی از بهترین آرایشگاه های زنانه شرق تهران با شماره تلفن 09121879928

توضیحات: در این آیتم آموزشی با آموزش طراحی ناخن پروانه آشنا خواهید شد. جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات آرایشی مجموعه سالن های زیبایی کیمیا می توانید با شماره 09121879928 تماس بگیرید.


نظرات

بینظر

مریم - 11/25/2019 گزارش سوء استفاده

عالی بود 😍😍

mohadesehrzy - 11/03/2019 گزارش سوء استفاده

ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی