آرایش دائم
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی

خاویار تراپی مو

خاویار تراپی چیست و چه کاربردی دارد؟

خاویار تراپی را می توان با دو دستگاه فروزن آیرون و پیکو استیم انجام داد و برای این کار نیاز داریم که جام سر مشتری را به پنج قسمت تقسیم نماییم. قسمت گوش تا گوش را به دو قسمت فرق از وسط و قسمت پشت سر را به صورت افقی به سه قسمت مساوی تقسیم می کنیم.

خاویار تراپی بیشتر جهت درمان موهای خشک و شکننده انجام می شود. برای انجام خاویار تراپی به پنج مدولار ماسک خاویار نیاز خواهیم داشت.

آموزش کامل خاویار تراپی مو را می توانید در ویدئوی زیر مشاهده کنید. جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات مرکز کراتینه مو بهرامی می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

نمایش ها: 5256

تگ: خاویار تراپی مو   انواع کراتینه مو   مرکز کراتین مو رزا بهرامی   مرکز کراتین مو شمال تهران   مرکز کراتینه مو   آرگان تراپی   صافی مو   احیای مو   صافی موی دائم   ریباندینگ   بهترین مرکز کراتینه مو   مجموعه کراتینه مو   خرید کراتین مو اصل  


keratinbahrami

آپلود شده توسط: keratinbahrami

تاریخ بروز شده: 10/20/2019

مرکز کراتینه مو بهرامی یکی از بهترین مراکز درمان موهای آسیب دیده به جدیدترین روش های روز دنیا با شماره تلفن 02188648707 می باشد.

توضیحات: در این ویدئو به توضیحاتی در مورد خاویار تراپی مو خواهیم پرداخت. جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات این مجموعه می توانید با شماره 02188648707 تماس حاصل نمایید.


نظرات

👌👌👌

Bahareh - 01/04/2020 گزارش سوء استفاده

👌👌👌

Bahareh - 01/04/2020 گزارش سوء استفاده

👌👌👌

Bahareh - 01/04/2020 گزارش سوء استفاده

ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی