میکروپیگمنتیشن و هاشور ابرو
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی
ویدئوهای آرایشی کوتاه

رنگ موی دودی - هایلایت

آموزش رنگ مو دودی

افرادی که تمایل دارند رنگ مو دودی انجام دهند، بهترین حالت این است که رنگ موی طبیعی شان یا بیس کار مشکی باشد. چرا که هارمونی رنگ زیباتری خواهد داشت.

برای تقسیم بندی مش، از شکستگی ابروها دو خط مستقیم جدا کرده و با کلیپس فیکس می کنیم. دو طرف گوش ها را نیز جدا می کنیم. موهای پشت سر را به دو نیم تقسیم کرده و از پایین ترین لایه شروع به موادگذاری می کنیم.

آموزش کامل رنگ مو دودی را می توانید در آیتم زیر از مجموعه زیبایی کیمیا مشاهده کنید. جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات ایشان می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

نمایش ها: 857

تگ: آموزش رنگ موی دودی   مجموعه زیبایی کیمیا شرق تهران   آموزش رنگ و مش   آموزش رنگ مو نقره ای   کار با مواد   آموزش کوتاهی مو   آموزش کاشت و طراحی ناخن   انواع شینیون و بافت مو   مجموعه زیبایی کیمیا   سالن آرایشی کیمیا   بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه   آرایشگاه شرق تهران پیروزی   آرایش خلیجی   آموزش پاکسازی پوست   جوانسازی پوست  


kimiyabeautysalon

آپلود شده توسط: kimiyabeautysalon

تاریخ بروز شده: 10/22/2019

توضیحات: در این آیتم با آموزش رنگ موی دودی - هایلایت آشنا خواهید شد. جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات آرایشی مجموعه سالن های زیبایی کیمیا می توانید با شماره 09121268408 تماس بگیرید.


ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی