آرایش دائم
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی

هیرتاکس با دستگاه فروزن آیرون و نانو میست

هیرتاکس چیست و چه کاربردی دارد؟

محصول هیرتاکس که در این آیتم مشاهده می کنید، از یک شامپو، سرم و ماسک تشکیل شده است. این محصول برای افرادی که موهای بسیار خشک دارند مناسب است.

زمانی که این محصول را به صورت همزمان با دستگاه فروزن آیرون و نانو میست مورد استفاده قرار دهیم، تاثیرپذیری تا 4 برابر بیشتر را به دنبال خواهد داشت.

در ادامه فیلم زیر از مرکز کراتینه مو بهرامی، با نحوه کار با پک هیرتاکس آشنا خواهید شد. جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات این مرکز می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.


نمایش ها: 2543

تگ: هیرتاکس   انواع کراتینه مو   نانو میس   فروزن آیرون   مرکز کراتین مو رزا بهرامی   مرکز کراتین مو شمال تهران   مرکز کراتینه مو   آرگان تراپی   صافی مو   احیای مو   صافی موی دائم   ریباندینگ   بهترین مرکز کراتینه مو   مجموعه کراتینه مو   خرید کراتین مو اصل  


keratinbahrami

آپلود شده توسط: keratinbahrami

تاریخ بروز شده: 10/22/2019

مرکز کراتینه مو بهرامی یکی از بهترین مراکز درمان موهای آسیب دیده به جدیدترین روش های روز دنیا با شماره تلفن 02188648707 می باشد.

توضیحات: در این ویدئو به توضیحاتی در مورد هیرتاکس با دستگاه فروزن آیرون و نانو میس خواهیم پرداخت. جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات این مجموعه می توانید با شماره 02188648707 تماس حاصل نمایید.


نظرات

عالییییی

Maral Khosravi - 12/25/2019 گزارش سوء استفاده

ارسال نظر