آرایش دائم
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی

معرفی دستگاه پیر لِس

کاربرد دستگاه پیر لس مولتی فانکشن

یکی از ویژگی های منحصر به فرد این دستگاه، فتوتراپی با اشعه مادون قرمز است. استفاده از تکنولوژی لایت تراپی نیز از دیگر قابلیت های آن می باشد.

استفاده از دستگاه پیر لس موجب افزایش سرعت گردش خون در اسکالپ سر شده و فولیکول های مو را برای رشد مجدد تحریک می کند. این دستگاه دارای عملکردهای متفاوتی است که از جمله آن ها می توان به آنالایزر مو اشاره کرد.

در آیتم زیر می توانید بررسی کامل دستگاه پیر لس را مشاهده نمایید. جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات مرکز کراتینه مو بهرامی می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

نمایش ها: 2375

تگ: کاربرد دستگاه پیر لس   انواع کراتینه مو   نانو میس   فروزن آیرون   مرکز کراتین مو رزا بهرامی   مرکز کراتین مو شمال تهران   مرکز کراتینه مو   آرگان تراپی   صافی مو   احیای مو   صافی موی دائم   ریباندینگ   بهترین مرکز کراتینه مو   مجموعه کراتینه مو   خرید کراتین مو اصل  


keratinbahrami

آپلود شده توسط: keratinbahrami

تاریخ بروز شده: 11/04/2019

مرکز کراتینه مو بهرامی یکی از بهترین مراکز درمان موهای آسیب دیده به جدیدترین روش های روز دنیا با شماره تلفن 02188648707 می باشد.

توضیحات: در این ویدئو به توضیحاتی در مورد کاربرد دستگاه پیر لس خواهیم پرداخت. جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات این مجموعه می توانید با شماره 02188648707 تماس حاصل نمایید.


ارسال نظر