میکروپیگمنتیشن و هاشور ابرو
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی
ویدئوهای آرایشی کوتاه

آموزش شینیون جدید - مدل ریسه ای نیمه باز

آموزش شینیون نیمه باز جدید

برای شینیون مو مدل ریسه ای نیمه باز، ابتدا قسمت های جلوی مو، صدفی سر و پشت مو را از هم جدا و با کلیپس فیکس می کنیم. در قسمت پشت مو، یک پروتز ایجاد کرده و قسمت صرفی را کمی پوش می دهیم.

شنل را روی پروتز فیکس کرده و چند لاین ایجاد می کنیم. ادامه موهای قسمت شنل را به دو دسته مساوی تقسیم کرده و در هم می پیچانیم. ادامه موهای بغل سر را نیز به همین روش انجام می دهیم.

آموزش کامل شینیون ریسه ای نیمه باز را می توانید در ویدئوی زیر مشاهده کنید. جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات مجموعه های زیبایی صورتگر ماه و صورتگر ناز واقع در تهران و کرج می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

نمایش ها: 995

تگ: شینیون خطی   شینیون ریسه ای   شینیون نیمه باز   بهترین مدرس شینیون   آموزش شینیون خطی و پیچ   جدیدترین مدل آرایش عروس   آکادمی آموزش آرایشگری زنانه   آموزش شینیون 2019   فیلم آموزش آرایشگری   مدرس شینیون مو   آموزشگاه آرایشگری صورتگر ناز   سالن آرایشی صورتگر ناز   بهترین آموزشگاه آرایشگری کوپ و شینیون   خانم عاقل نژاد  


soratgarmah

آپلود شده توسط: soratgarmah

تاریخ بروز شده: 11/04/2019

توضیحات: در این ویدئو، آموزش شینیون جدید مدل ریسه ای نیمه باز توسط خانم عاقل نژاد را مشاهده خواهید کرد. جهت شرکت در کلاس های آموزشی خانم عاقل نژاد می توانید با شماره 09125671882 تماس حاصل نمایید.


نظرات

Perfect

Shima - 11/04/2019 گزارش سوء استفاده

ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی