میکروپیگمنتیشن و هاشور ابرو
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی
ویدئوهای آرایشی کوتاه

آموزش بافت مو با ابزار

بافت ساده با ابزار 

در این آیتم قصد داریم یک مدل بافت ساده و کلاسیک با استفاده از ابزار را به شما آموزش دهیم. ابزارهای آماده جهت بافت مو در بازار موجود هستند که می توانید خریداری نمایید.

برای این مدل مو، ابتدا یک بافت ساده در مرکز سر ایجاد می کنیم. ابزار را در قسمت بالای آن قرار داده و لایه هایی از سمت راست و چپ را در داخل آن قرار داده و رد می کنیم. همین کار را تا پایین موها انجام می دهیم.

آموزش کامل بافت با ابزار توسط مجموعه زیبایی کیمیا را می توانید در آیتم زیر مشاهده نمایید. جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات این مرکز با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

نمایش ها: 2971

تگ: آموزش بافت مو با ابزار   مجموعه زیبایی کیمیا شرق تهران   آموزش رنگ و مش   آموزش رنگ مو نقره ای   کار با مواد   آموزش کوتاهی مو   آموزش کاشت و طراحی ناخن   انواع شینیون و بافت مو   مجموعه زیبایی کیمیا   سالن آرایشی کیمیا   بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه   آرایشگاه شرق تهران پیروزی   آرایش خلیجی   آموزش پاکسازی پوست   جوانسازی پوست  


kimiyabeautysalon

آپلود شده توسط: kimiyabeautysalon

تاریخ بروز شده: 11/07/2019

سالن زیبایی کیمیا، یکی از بهترین آرایشگاه های زنانه شرق تهران با شماره تلفن 09121879928

توضیحات: در این آیتم با آموزش بافت مو با ابزار آشنا خواهید شد. جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات آرایشی مجموعه سالن های زیبایی کیمیا می توانید با شماره 09121879928 تماس بگیرید.


نظرات

کیمیا بی نظیره با یه تیم عااالی موفق و موید باشید

نورانی النا - 11/07/2019 گزارش سوء استفاده

ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی