آرایش دائم
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی

معرفی دستگاه اینفرا اسپین - افزایش رشد مو

دستگاه اینفرا اسپین چیست و چه کاربردی دارد؟

اینفرا اسپین، جدیدترین نسل از دستگاه های کلامازون است که در انواع تراپی های مو و کراتین کاربرد دارد. این دستگاه حول محور می چرخد و گرما را به طور یکسان به کل جام سر می رساند.

اشعه اینفرا رد که از این طریق تساعد می شود، موجب رشد مجدد موها خواهد شد. این دستگاه را می توان در فرمت های مختلف چرخشی تنظیم کرد.

در آیتم زیر می توانید به طور کامل با دستگاه ایتفرا اسپین آشنا شوید. جهت خرید محصول یا شرکت در کلاس های آموزشی مرکز کراتینه مو بهرامی می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

نمایش ها: 4501

تگ: کاربرد دستگاه ایتفرا اسپین   انواع کراتینه مو   نانو میس   فروزن آیرون   مرکز کراتین مو رزا بهرامی   مرکز کراتین مو شمال تهران   مرکز کراتینه مو   آرگان تراپی   صافی مو   احیای مو   صافی موی دائم   ریباندینگ   بهترین مرکز کراتینه مو   مجموعه کراتینه مو   خرید کراتین مو اصل  


keratinbahrami

آپلود شده توسط: keratinbahrami

تاریخ بروز شده: 11/09/2019

مرکز کراتینه مو بهرامی یکی از بهترین مراکز درمان موهای آسیب دیده به جدیدترین روش های روز دنیا با شماره تلفن 02188648707 می باشد.

توضیحات: در این ویدئو به توضیحاتی در مورد کاربرد دستگاه اینفرا اسپین خواهیم پرداخت. جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات این مجموعه می توانید با شماره 02188648707 تماس حاصل نمایید.


نظرات

قیمت دستگاه ؟

عاطفه نسترن - 11/21/2019 گزارش سوء استفاده

ارسال نظر