آرایش دائم
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی

آموزش کاشت ناخن بیبی بومر

کاشت ناخن بیبی بومر

برای کاشت ناخن بیبی بومر، ابتدا چربی سطح ناخن را با استفاده از سوهان برقی برطرف می کنیم. سپس با استفاده از سوهان دستی، نوک ناخن ها را کمی فرم می دهیم. قسمت خط تیپ را کامل چسب زده و روی نوک ناخن قرار می دهیم. کمی مکث کرده و اندازه آن را مشخص می نماییم. سپس فرم ناخن را با استفاده از سوهان شکل می دهیم.

ضد قارچ و پرایمر را زده و شروع به موادگذاری می کنیم. آموزش کامل کاشت ناخن بیبی بومر را می توانید در ویدئوی زیر از مجموعه زیبایی کیمیا مشاهده نمایید. جهت شرکت رد کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات آرایشی این مرکز می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

نمایش ها: 14124

تگ: آموزش کاشت ناخن   کاشت ناخن بیبی بومر   مجموعه زیبایی کیمیا شرق تهران   آموزش رنگ و مش   آموزش رنگ مو نقره ای   کار با مواد   آموزش کوتاهی مو   آموزش کاشت و طراحی ناخن   انواع شینیون و بافت مو   مجموعه زیبایی کیمیا   سالن آرایشی کیمیا   بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه   آرایشگاه شرق تهران پیروزی   آرایش خلیجی   آموزش پاکسازی پوست   جوانسازی پوست  


kimiyabeautysalon

آپلود شده توسط: kimiyabeautysalon

تاریخ بروز شده: 11/10/2019

سالن زیبایی کیمیا، یکی از بهترین آرایشگاه های زنانه شرق تهران با شماره تلفن 09121879928

توضیحات: در این آیتم با آموزش کاشت ناخن بیبی بومر آشنا خواهید شد. جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات آرایشی مجموعه سالن های زیبایی کیمیا می توانید با شماره 09121879928 تماس بگیرید.


نظرات

عالی بود

sheyda nail - 01/27/2020 گزارش سوء استفاده

عالی بود چقد زیبا ودقیق آموزش دادین?????

فردیس - 01/25/2020 گزارش سوء استفاده

ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی