میکروپیگمنتیشن و هاشور ابرو
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی
ویدئوهای آرایشی کوتاه

آموزش شینیون ملکه ای - مدل گل رز

آموزش شینیون مدل گل

ابتدا موها را تقسیم بندی کرده و برای این کار حاشیه مو را جدا می کنیم. قسمت صدفی را در مرکز سر جمع می کنیم. از چتری شروع کرده و پوش ریشه می دهیم. سپس در مرکز سر جمع کرده و چند لاین ایجاد می نماییم.

ادامه موهای جلوی سر را پیچ می دهیم تا انجام شینیون از لایه انتهایی سر شروع شود. لایه انتهایی را به سمت بالا آورده و در مرکز سر فیکس می کنیم. سپس موهایی که در مرکز سر پیچ داده بودیم را به دور یک پروتز می بندیم و مدل گل را طبق فیلم زیر فرم می دهیم.

آموزش کامل شینیون ملکه ای مدل گل رز را می توانید در آیتم زیر مشاهده نمایید. جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات سالن های زیبایی صورتگر ماه و صورتگر ناز می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

نمایش ها: 3327

تگ: شینیون ملکه ای   شینیون گل رز   شینیون بالای سر   بهترین مدرس شینیون   آموزش شینیون خطی و پیچ   جدیدترین مدل آرایش عروس   آکادمی آموزش آرایشگری زنانه   آموزش شینیون 2019   فیلم آموزش آرایشگری   مدرس شینیون مو   آموزشگاه آرایشگری صورتگر ناز   سالن آرایشی صورتگر ناز   بهترین آموزشگاه آرایشگری کوپ و شینیون   خانم عاقل نژاد  


soratgarmah

آپلود شده توسط: soratgarmah

تاریخ بروز شده: 11/12/2019

توضیحات: در این ویدئو، آموزش شینیون ملکه ای - مدل گل رز توسط خانم عاقل نژاد را مشاهده خواهید کرد. جهت شرکت در کلاس های آموزشی خانم عاقل نژاد می توانید با شماره 09125671882 تماس حاصل نمایید.


نظرات

ممنون عالی بود

zari sha - 11/29/2019 گزارش سوء استفاده

واقعا عالی بود..ممنون

zari sha - 11/29/2019 گزارش سوء استفاده

ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی