آرایش دائم
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی

آموزش سایه چشم شاین

آرایش چشم براق

قبل از انجام سایه چشم شاین، ابتدا زیرساز پلک را می زنیم. برای زیرساز می توان از کانسیلر استفاده کرد. پس از این که کانسیلر فیکس شد، از یک رنگ روشن سایه شاین برای پشت پلک استفاده می کنیم.

سپس از گوشه خارجی پلک شروع به فید کردن یک رنگ سایه تیره می کنیم. برای خط چشم می توان از آکوا استفاده کرد. در مرحله آخر نیز از مژه مصنوعی به همراه ریمل استفاده می کنیم.

جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات آرایشی مجموعه زیبایی کیمیا می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

نمایش ها: 7549

تگ: آموزش آرایش چشم   سایه چشم شاین   مجموعه زیبایی کیمیا شرق تهران   آموزش رنگ و مش   آموزش رنگ مو نقره ای   کار با مواد   آموزش کوتاهی مو   آموزش کاشت و طراحی ناخن   انواع شینیون و بافت مو   مجموعه زیبایی کیمیا   سالن آرایشی کیمیا   بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه   آرایشگاه شرق تهران پیروزی   آرایش خلیجی   آموزش پاکسازی پوست   جوانسازی پوست  


kimiyabeautysalon

آپلود شده توسط: kimiyabeautysalon

تاریخ بروز شده: 11/13/2019

سالن زیبایی کیمیا، یکی از بهترین آرایشگاه های زنانه شرق تهران با شماره تلفن 09121879928

توضیحات: در این آیتم با آموزش سایه چشم شاین آشنا خواهید شد. جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات آرایشی مجموعه سالن های زیبایی کیمیا می توانید با شماره 09121879928 تماس بگیرید.


نظرات

خیلی ممنون خیلی خوبه

تکتم - 11/16/2019 گزارش سوء استفاده

چه زیبا

sahar1375 - 11/13/2019 گزارش سوء استفاده

ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی