آرایش دائم
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی

روش تلفیقی میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ ابرو

آموزش میکرو تلفیقی ابرو

زمانی که صحبت از میکرو تلفیقی به میان می آوریم، منظورمان استفاده همزمان از دو دستگاه مختلف مانند میکروپیگمنتیشن و قیلم میکروبلید است. حتی برای استفاده از دو تکنیک یا دو رنگ متفاوت نیز می توان از واژه تلفیقی استفاده کرد.

برای این کار ابتدا پوست را ضد عفونی کرده و پماد بی حسی قرار می دهیم. پس از مدت مکث معین، طراحی اولیه را با توجه به فرم چهره انجام می دهیم.

پس از ترسیم هاشور ابرو، مکث رنگ قرار داده و مرحله بعد از هاشور را انجام می دهیم. آموزش کامل میکرو تلفیقی ابرو توسط خانم شقایق قنبری را می توانید در آیتم زیر مشاهده نمایید. جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات ایشان می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

نمایش ها: 5660

تگ: کلینیک پوست و زیبایی مرزداران   میکروپیگمنتیشن ابرو   آموزش میکروبلیدینگ   مرکز تخصصی زیبایی شقایق قنبری   مرکز تخصصی میکروبلیدینگ مرزداران   مراقبت از پوست   آرایشگاه غرب تهران   فیلم آموزشی درمان پوست   دانلود رایگان فیلم آموزشی   آموزش حرفه ای آرایشگری   آموزش تخصصی درمان چین و چروک   لیفت پوست  


shaghayeghbeauty

آپلود شده توسط: shaghayeghbeauty

تاریخ بروز شده: 11/13/2019

خانم شقایق قنبری، یکی از بهترین متخصصان پوست و زیبایی هستند. جهت مشاوره با شماره 09125958369 تماس حاصل نمایید.

توضیحات: در این ویدئوی آموزشی از سایت رژلب، با نحوه تلفیق میکروبلید و میکروپیگمنتیشن ابرو توسط شقایق قنبری کارشناس پوست آشنا خواهید شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در کلاس های آموزشی می توانید با شماره های 02144039858-02144096547 تماس حاصل فرمایید


ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی