آرایش دائم
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی

طراحی ناخن مدل سنتی

آموزش طراحی ناخن جدید

در این آیتم قصد داریم یک مدل طراحی ناخن سنتی را به شما آموزش دهیم. ابتدا ترمیم کاشت ناخن را انجام داده و رنگ بیس را می زنیم.

قلم مخصوص طراحی ناخن را درون لاک مشکی فرو برده و به آرامی نوشته مورد نظر را روی ناخن پیاده سازی می کنیم. می توان جهت سهولت، بین کار ناخن ها را درون دستگاه UV قرار داد و ادامه کار را از سر گرفت.

شما می توانید جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات مرکز زیبایی صورتی با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

نمایش ها: 4518

تگ: آموزش طراحی ناخن   کاشت و طراحی ناخن   طراحی ناخن مدل سنتی   آموزش آبرسانی پوست خشک   ماسک آبرسان پوست   آبرسانی پوست مرحله به مرحله   آبرسانی پوست   فواید پاکسازی پوست   مراحل پاکسازی پوست   دانلود رایگان فیلم آرایشی   آموزش حرفه ای آرایشگری   فیلم آموزش آبرسانی پوست   آموزش رایگان آرایشگری   سالن آرایش و زیبایی صورتی   بهترین آرایشگاه زنانه شمال تهران  


soorati_by_pooneh

آپلود شده توسط: soorati_by_pooneh

تاریخ بروز شده: 11/25/2019

سالن زیبایی صورتی واقع در الهیه تهران ارائه دهنده کلیه خدمات آرایش و زیبایی میباشد. جهت برقراری ارتباط با شماره 09306220782 تماس حاصل نمایید.

توضیحات: در این ویدئو، آموزش طراحی ناخن مدل سنتی توسط سالن آرایش و زیبایی صورتی را مشاهده می کنید. جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات این مجموعه می توانید با شماره تلفن 09306220782 تماس حاصل نمایید.


ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی