میکروپیگمنتیشن و هاشور ابرو
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی
ویدئوهای آرایشی کوتاه

آموزش آرایش چشم اسموکی

آموزش آرایش غلیظ

برای آرایش اسموکی، ابتدا بیس سایه چشم را می زنیم که برای این کار می توان از کانسیلر استفاده کرد. سپس زیرساز مشکی را در پایین ترین قسمت پلک که نزدیک به مژه ها است، می زنیم. با براش، سایه چشم مشکی را به خوبی فید می کنیم.

کمی شاین نقره ای روی زیرساز مشکی می زنیم. در مرحله بعد، به سراغ زدن زیرساز پوست و کرم پودر می رویم. سپس به اجرای تکنیک های کانتورینگ می پردازیم.

آموزش کامل آرایش چشم اسموکی توسط سالن آرایش و زیبایی صورتی را می توانید در آیتم زیر مشاهده کنید. جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات این مرکز می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.


نمایش ها: 2884

تگ: آموزش آرایش چشم اسموکی   آرایش غلیظ   گریم و میکاپ عروس   آموزش آبرسانی پوست خشک   ماسک آبرسان پوست   آبرسانی پوست مرحله به مرحله   آبرسانی پوست   فواید پاکسازی پوست   مراحل پاکسازی پوست   دانلود رایگان فیلم آرایشی   آموزش حرفه ای آرایشگری   فیلم آموزش آبرسانی پوست   آموزش رایگان آرایشگری   سالن آرایش و زیبایی صورتی   بهترین آرایشگاه زنانه شمال تهران  


soorati_by_pooneh

آپلود شده توسط: soorati_by_pooneh

تاریخ بروز شده: 12/04/2019

سالن زیبایی صورتی واقع در الهیه تهران ارائه دهنده کلیه خدمات آرایش و زیبایی میباشد. جهت برقراری ارتباط با شماره 09306220782 تماس حاصل نمایید.

توضیحات: در این ویدئو، آموزش آرایش چشم اسموکی توسط سالن آرایش و زیبایی صورتی را مشاهده می کنید. جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات این مجموعه می توانید با شماره تلفن 09306220782 تماس حاصل نمایید.


نظرات

خوب بود ولی فقط زیرساز سایه رو اموزش دادن

salon lavand - 12/05/2019 گزارش سوء استفاده

ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی