آرایش دائم
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی

آموزش کاشت و کاور ناخن

کاور ناخن

برای کاور ناخن ابتدا باید زیرسازی های لازم را انجام دهیم. بدین صورت که بستر ناخن را خط و خش می اندازیم تا آماده موادگذاری شود. سپس پرایمر زده و مواد را روی ناخن قرار می دهیم.

پس از اینکه مواد روی ناخن خشک شد، سطح آن را صاف کرده و با سوهان دستی فرم می دهیم. کمی خط و خش روی سطح ناخن ایجاد و مرحله ژل زدن را شروع می کنیم. در مرحله آخر تاپ کت می زنیم و ناخن را به مدت 60 ثانیه در دستگاه UV قرار می دهیم.

جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات مرکز زیبایی صورتی می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

نمایش ها: 10294

تگ: آموزش کاشت ناخن   آموزش کاور ناخن   طراحی ناخن جدید   آموزش آرایش و زیبایی   آموزش و خدمات ناخن   مراحل کاشت و طراحی ناخن   آرایش عروس   پاکسازی پوست   مراحل پاکسازی پوست   دانلود رایگان فیلم آرایشی   آموزش حرفه ای آرایشگری   فیلم آموزش کاشت ناخن   آموزش رایگان آرایشگری   سالن آرایش و زیبایی صورتی   بهترین آرایشگاه زنانه شمال تهران  


soorati_by_pooneh

آپلود شده توسط: soorati_by_pooneh

تاریخ بروز شده: 12/07/2019

سالن زیبایی صورتی واقع در الهیه تهران ارائه دهنده کلیه خدمات آرایش و زیبایی میباشد. جهت برقراری ارتباط با شماره 09306220782 تماس حاصل نمایید.

توضیحات: در این ویدئو، آموزش کاشت و کاور ناخن توسط سالن آرایش و زیبایی صورتی را مشاهده می کنید. جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات این مجموعه می توانید با شماره تلفن 09306220782 تماس حاصل نمایید.


نظرات

سلام کاربرد تاپ کات چیه

Lumier - 12/23/2019 گزارش سوء استفاده

ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی