آرایش دائم
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی

آموزش ویتامینه مو

ویتامینه مو

برای ویتامینه کردن مو ابتدا موها را تقسیم بندی می کنیم. موادگذاری را از لایه پشت سر آغاز کرده و به همین ترتیب لایه های کل سر را آغشته می کنیم.

توجه داشته باشید که مواد ویتامینه به هیچ عنوان نباید با ریشه موها در تماس باشد. سپس مواد را روی سر ماساژ داده و شانه می کشیم. پس از ویتامینه کردن موها، سر را زیر دستگاه قرار می دهیم.

جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات سالن زیبایی صورتی می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

نمایش ها: 3062

تگ: آموزش ویتامینه مو   آموزش کراتینه مو   کاشت و طراحی ناخن   آموزش آرایش و زیبایی   آموزش و خدمات ناخن   مراحل کاشت و طراحی ناخن   آرایش عروس   پاکسازی پوست   مراحل پاکسازی پوست   دانلود رایگان فیلم آرایشی   آموزش حرفه ای آرایشگری   فیلم آموزش کاشت ناخن   آموزش رایگان آرایشگری   سالن آرایش و زیبایی صورتی   بهترین آرایشگاه زنانه شمال تهران  


soorati_by_pooneh

آپلود شده توسط: soorati_by_pooneh

تاریخ بروز شده: 12/11/2019

سالن زیبایی صورتی واقع در الهیه تهران ارائه دهنده کلیه خدمات آرایش و زیبایی میباشد. جهت برقراری ارتباط با شماره 09306220782 تماس حاصل نمایید.

توضیحات: در این ویدئو، آموزش کاشت و کاور ناخن توسط سالن آرایش و زیبایی صورتی را مشاهده می کنید. جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات این مجموعه می توانید با شماره تلفن 09306220782 تماس حاصل نمایید.


ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی