آرایش دائم
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی

آموزش لیفت ابرو

لیفت و لمینت ابرو


برای لیفت ابرو، ابتدا چسب مخصوص را روی تارها قرار داده و با توجه به خواب ابروها، به سمت مورد نظر فیکس می کنیم. توجه داشته باشید که چسب لیفت ابرو خیلی زود خشک می شود و شما باید با حداکثر سرعت این کار را انجام دهید.

در مرحله بعد، مواد شماره 1 لیفت ابرو را قرار می دهیم. پس از مدت مکث کافی، مواد شماره 1 را پاک کرده و مواد شماره 2 را قرار می دهیم. در انتها مواد شماره 3 را بدون در نظر گرفتن مدت مکث قرار می دهیم.

شما می توانید جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات سالن زیبایی صورتی الهیه با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

نمایش ها: 7674

تگ: آموزش لیفت ابرو   لیفت و لمینت ابرو   کاشت و طراحی ناخن   آموزش آرایش و زیبایی   آموزش و خدمات ناخن   مراحل کاشت و طراحی ناخن   آرایش عروس   پاکسازی پوست   مراحل پاکسازی پوست   دانلود رایگان فیلم آرایشی   آموزش حرفه ای آرایشگری   فیلم آموزش کاشت ناخن   آموزش رایگان آرایشگری   سالن آرایش و زیبایی صورتی   بهترین آرایشگاه زنانه شمال تهران  


soorati_by_pooneh

آپلود شده توسط: soorati_by_pooneh

تاریخ بروز شده: 01/08/2020

سالن زیبایی صورتی واقع در الهیه تهران ارائه دهنده کلیه خدمات آرایش و زیبایی میباشد. جهت برقراری ارتباط با شماره 09306220782 تماس حاصل نمایید.

توضیحات: در این ویدئو، آموزش لیفت ابرو توسط سالن آرایش و زیبایی صورتی را مشاهده می کنید. جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات این مجموعه می توانید با شماره تلفن 09306220782 تماس حاصل نمایید.


ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی