آرایش دائم
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی

آموزش بافت مو هلندی

بافت مو مدل هلندی

برای شروع بافت مو هلندی، فرق از وسط باز کرده و آن را تا امتداد سر ادامه می دهیم. از قسمت جلوی سر یک مثلث جدا کرده و بافت ساده می زنیم.

به ترتیب، لایه هایی از اطراف بافت اضافه می کنیم و این کار را تا انتهای فرق سر ادامه می دهیم. طرف دیگر سر را نیز به همین ترتیب عمل می کنیم.

شما می توانید جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات بافت مو و همچنین سایر خدمات آرایشی سالن زیبایی صورتی با شماره تلفن های درج شده تماس حاصل نمایید.

نمایش ها: 5087

تگ: آموزش بافت مو   لبافت مو هلندی   کاشت و طراحی ناخن   آموزش آرایش و زیبایی   آموزش و خدمات ناخن   مراحل کاشت و طراحی ناخن   آرایش عروس   پاکسازی پوست   مراحل پاکسازی پوست   دانلود رایگان فیلم آرایشی   آموزش حرفه ای آرایشگری   فیلم آموزش کاشت ناخن   آموزش رایگان آرایشگری   سالن آرایش و زیبایی صورتی   بهترین آرایشگاه زنانه شمال تهران  


soorati_by_pooneh

آپلود شده توسط: soorati_by_pooneh

تاریخ بروز شده: 01/13/2020

سالن زیبایی صورتی واقع در الهیه تهران ارائه دهنده کلیه خدمات آرایش و زیبایی میباشد. جهت برقراری ارتباط با شماره 09306220782 تماس حاصل نمایید.

توضیحات: در این ویدئو، آموزش بافت مو هلندی توسط سالن آرایش و زیبایی صورتی را مشاهده می کنید. جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات این مجموعه می توانید با شماره تلفن 09306220782 تماس حاصل نمایید.


نظرات

اخرش نفهمیدم اینو میگن هلندی یا فرانسوی

nafas. - 01/14/2020 گزارش سوء استفاده

ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی