آرایش دائم
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی

آموزش اکستنشن مژه والیوم

اکستنشن مژه مدل والیوم


در اکستنشن مژه والیوم و سه بعدی، فن سازی بسیار حائز اهمیت می باشد. خانم مرجان قاسمی در این آیتم به آموزش فن سازی مژه والیوم خواهند پرداخت.

توجه داشته باشید که در هر قسمت از پلک باید از یک سایز مژه استفاده کرد. فن سازی مژه را که انجام دادید، آن را روی یک تار نصب می کنید.

جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات اکستنشن مژه خانم مرجان قاسمی می توانید با شماره تلفن درج شده تماس حاصل نمایید.


نمایش ها: 14778

تگ: اکستنشن مژه   اکستنشن مژه کلاسیک   اکستنشن مژه والیوم   اکستنشن مژه سه بعدی   آموزش اکستنشن مژه   اکستنشن مژه غرب تهران   لیفت و لمینت مژه   لیفت ابرو  


eyelash.marjan

آپلود شده توسط: eyelash.marjan

تاریخ بروز شده: 01/18/2020

خدمات اکستنشن مژه و همچنین لیفت و لمینت مژه و ابرو توسط خانم مرجان قاسمی با شماره 09353639109

توضیحات: اکستنشن مژه والیوم یکی از انواع اکستنشن مژه پرطرفدار است که در این آیتم به آموزش آن خواهیم پرداخت. جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات اکستنشن مژه و همچنین لیفت و لمینت مژه و ابرو خانم مرجان قاسمی می توانید با شماره 09353639109 تماس حاصل نمایید.


نظرات نمایش نظرات

مرجان جان ممنون از لطف و تلاشی که به ما داشتی برای من که از شهرستان چند روزی مهمونت بودم بسیار نتیجه بخش و پربرکت بود و خوشبختانه تونستم بسرعت وارد بازار کار بشم. ممنونتون هستم

ستین - 01/19/2020 گزارش سوء استفاده

سلام.من پارسال با خانم مرجان قاسمي آشنا شدم و از هنرشون بهره مند شدم.واقعاً مسير زندگيم تغيير كرد از طريق اشنايي با ايشون و امرزش عاي خيلي پربار و دلسوزانشون.بهتون پيشنهاد ميكنم حتماً پيش ايشون بريد براي اموزش

صفورا - 01/19/2020 گزارش سوء استفاده

مرجان جون من تعریفتون و خیلی شنیدم،الانم که این ویدیو آموزشی عالیتون و دیدم ،دیگه حتما برای آموزش میام خدمتتون

گل اندام - 01/19/2020 گزارش سوء استفاده

مرجان جان از اینکه با آموزش و راهنماییهای کاربردی باعث شدید بتونم درآمد خوب داشته باشم و به استقلال مالی برسم ازت ممنونم . امیدوارم همواره پیروز و موفق باشید.

بهنوش - 01/18/2020 گزارش سوء استفاده

جانم به این هنر

سمیه - 01/18/2020 گزارش سوء استفاده

ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی