آرایش دائم
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی

آموزش شینیون اروپایی

آموزش شینیون ساده

در شینیون اروپایی، نظم و قاعده یا قوانین خطی رعایت نمی شود و معمولا حالت شل تری دارد. قسمت پشت مو را با سنجاق فیکس می کنیم. در این مرحله یک پروتز نصب می کنیم. سپس صدفی سر را پوش می دهیم و آن را روی پروتز ثابت می نماییم.

به همین ترتیب، قسمت جلو و پشت موهای سر را نیز دیزاین می کنیم. در صورت کم پشت بودن موی سر می توان از موی اضافه نیز استفاده کرد.

جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات شینیون و کار با مواد خانم حبیبی می توانید با شماره تلفن درج شده تماس حاصل نمایید.

نمایش ها: 6021

تگ: شینیون اروپایی   شینیون دخترانه   شینیون مو   شینیون جمع   آموزشگاه آرایشگری چترگل   مدل موی شینیون   فیلم آموزشی شینیون مو   آموزش شینیون دم اسبی   بستن مو   آموزش رایگان شینیون   سالن چترگل   خانم حبیبی  


habibi

آپلود شده توسط: habibi

تاریخ بروز شده: 01/22/2020

خانم حبیبی یکی از بهترین مدرسان شینیون مو و کار با مواد هستند. شما می توانید جهت برقراری ارتباط با شماره 09122469081 تماس حاصل نمایید.

توضیحات: در این ویدئوی آموزشی از سایت رژلب خانم پروانه حبیبی از آرایشگاه چترگل مدل شینیون اروپایی را به شما آموزش می دهند. برای شرکت در کلاس های آموزشی می توانید با شماره 09122469081 تماس بگیرید


ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی