آرایش دائم
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی

مصاحبه با خانم نسترن خورشیدی، مدرس آرایش دائم

مصاحبه رژلب با متخصص و مدرس آرایش دائم

خانم خورشیدی، تحصیلات آکادمیک خود را در حوزه میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ در دانشگاه استانبول گذرانده اند. همچنین، دوره های تکمیلی - آموزشی خود را در کشورهای اسپانیا، هلند و ... زیر نظر برترین اساتید گذرانده اند. ایشان حدود 12 سال است که سابقه کاری مستمر در حوزه تاتو و آرایش دائم دارند.

خانم نسترن خورشیدی، کلاس های آموزشی گسترده ای را برگزار می کنند و به هنرجویان خود مدرک پایان دوره اعطا می نمایند. هنرجویان می توانند تا یک سال پس از دوره های آموزشی، مشاوره رایگان دریافت کنند.

مصاحبه کامل وب سایت رژلب با سرکار خانم خورشیدی را می توانید در آیتم زیر مشاهده نمایید. جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات ایشان می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

نمایش ها: 6067

تگ: میکروپیگمنتیشن   میکروبلیدینگ   فیبروز   آرایش دائم   تاتو ابرو   هاشور ابرو   تاتو خط چشم   تاتو خط لب   بن مژه  


microkhorshidi

آپلود شده توسط: microkhorshidi

تاریخ بروز شده: 01/25/2020

خانم نسترن خورشیدی مدرس و پیگمنتر متخصص و دارای مدرک بین المللی آکادمی Axford انگلیس- دارای مدارک رژووی آمریکا- کمپانی pmcs استرالیا و دارای مدرک انجمن پزشکی سازمان ملل متحد UN در زمینه میکروپیگمنتیشن میکروبلیدینگ و مدرک پداگوژی می باشد تماس با شماره 09196184716

توضیحات: در این ویدئو، با خانم نسترن خورشیدی، مدرس و پیگمنتر متخصص با سابقه کار و دارای چندین مدرک بین المللی میکرو از کشورهای آمریکا- استرالیا و انگلیس آشنا خواهید شد. جهت دریافت خدمات و آموزش در مرکز میکروپیگمنتیشن خورشیدی با شماره 09196184716 تماس بگیرید


ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی