میکروپیگمنتیشن و هاشور ابرو
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی
ویدئوهای آرایشی کوتاه

مش فویلی

آموزش کانتورینگ مو به روش استروبینگ

تکنیک استروبینگ را می توان هم روی موهای بلند و هم روی موی کوتاه اجرا کرد. در این تکنیک موها به گونه ای به نظر می رسد که انگار نور به زاویه ای از آن تابیده شده است.

تکنیک استروبینگ روی موهای کوتاه، به روش مش فویلی انجام می شود. ابتدا فویل را زیر لایه مورد نظر از موها قرار می دهیم. قلمو را آغشته به رنگ کرده و تنها قسمت وسط موها را موادگذاری می کنیم. رنگ را به خوبی روی موها فید می کنیم.

در نهایت یک فویل دیگر روی لایه موها قرار داده و به خوبی فیکس می کنیم. لایه دیگری از جلوی موها را جدا کرده و به روش قبل موادگذاری می کنیم.

جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات خانم بحری می توانید با شماره های درج شده در زیرنویس تماس حاصل کنید.

نمایش ها: 8880

تگ: استروبینگ مو   بهترین آموزشگاه کار با مواد   آموزشگاه آرایشگری کار با مواد   بهترین آموزشگاه آرایشگری رنگ و مش   بهترین آموزشگاه آرایشگری کار با مواد   رنگ و مش   مدرس کار با مواد   بهترین مدرس کار با مواد   خانم بحری   آموزش رایگان آرایشگری   آموزش حرفه ای آرایشگری   مش فریزینگ   ریموور رنگ مو  


bahri

آپلود شده توسط: bahri

تاریخ بروز شده: 06/22/2019

خانم بحری مدرس رنگ و مش 09373302527 - 09367007399

توضیحات: در این ویدئوی آموزشی از سایت رژلب، خانم بحری توضیحاتی را درباره کانتورینگ مو به روش استروبینگ ارائه می دهند. برای شرکت در کلاس های وی می توانید با شماره 09373302527 تماس حاصل فرمایید


ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی