آرایش دائم
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی

فیلم قبل بعد میکاپ

کلاس های آموزشی گریم عروس

اگر تاکنون فقط از یک سبک آرایشی پیروی می کردید، بهتر است سریع تر دست بجنبانید و مدل های دیگر آرایش را نیز امتحان کنید. شاید تکنیک های جدید به صورت شما بیشتر بیایند و تغییراتی که به دنبال آن بودید را بهتر و اساسی تر به صورت شما هدیه دهند. برای این کار می توانید پیش از مراسم عروسی خود، یک روز را به تست آرایش عروس اختصاص دهید و از آرایشگر خود بخواهید سبک های مختلف آرایش را روی صورت شما امتحان کند. همچنین می توانید چند عکس از مدل های آرایشی مورد نظرتان را به آرایشگرتان نشان دهید و از او بخواهید که روی صورت تان پیاده سازی کند.


اگر چه به آرایشگرتان اعتماد کرده اید و چهره خود را به دست او سپرده اید؛ اما این موضوع بدان معنی نیست که هیچ نظری در کار او نداشته باشید. از آن جایی که میکاپ آرتیست شناخت چندانی بر شما و سلیقه تان ندارد، باید در مورد علایق خود و شیوه های آرایشی که می پسندید با وی صحبت کنید.

خانم ملیحه قاسم نژاد یکی از بهترین میکاپ آرتیست های عروس هستند که دوره های آموزشی نیز برگزار می کنند. جهت شرکت در این کلاس ها می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

نمایش ها: 21362

تگ: گریم و میکاپ تخصصی   مدرس میکاپ   میکاپ آرتیست عروس   آموزش گریم حرفه ای   عروس سرا ملیحه   آموزشگاه فوق تخصصی گریم عروس   بهترین آموزشگاه تخصصی گریم عروس   آرایشگاه گریم عروس پیروزی   آموزشگاه گریم   آموزش گریم عروس  


malihevip

آپلود شده توسط: malihevip

تاریخ بروز شده: 04/20/2019

آکادمی آموزش گریم عروس خانم ملیحه قاسم نژاد واقع در شرق و غرب تهران 09124340985-09029024848-

توضیحات: در این ویدئو با آموزشگاه آرایشگری ملیحه و سبک گریم و تکنیک های جدید خانم قاسم نژاد آشنا خواهید شد. جهت شرکت در کلاسهای آرایشگری با شماره تلفن های 09029024848 و 09124340985 تماس حاصل فرمائید.


نظرات

جالب بود

اشرف - 07/22/2017 گزارش سوء استفاده

ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی