میکروپیگمنتیشن و هاشور ابرو
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی
ویدئوهای آرایشی کوتاه

کاشت ناخن

آموزش کاشت و طراحی ناخن

اگر کاشت ناخن را در یک سالن مجهز، استاندارد و تمیز انجام دهید، در آینده مشکلات بزرگ تر و غیر قابل جبران گریبان شما را نخواهد گرفت. ناخن در فرآیند کاشت با هیچ آسیبی مواجه نمی شود. تا زمانی که ناخن در طی فرآیند کاشت رشد کند و نیاز به ترمیم داشته باشد، به معنای آن است که از سلامت برخوردار بوده و دارای مشکل خاصی نمی باشد. علاوه بر این، افرادی که عادت به جویدن ناخن دارند، می توانند جهت ترک این عمل خود نسبت به انجام کاشت ناخن اقدام کنند. چرا که مواد به کار رفته در کاشت بسیار تلخ و بدمزه بوده و فرد را مجبور به ترک عادت می کند.

چنانچه جهت آموزش کاشت ناخن به دنبال یک سالن مجهز و حرفه ای هستید، پیشنهاد ما به شما آموزشگاه فنی و حرفه ای مهرآریا است. برای هماهنگی و مشاوره می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

نمایش ها: 41297

تگ: آموزش کاشت ناخن   آموزش طراحی ناخن   رنگ و مش   گریم و میکاپ   آموزشگاه آرایشگری   آموزش آرایش   آموزش آرایش عروس   آموزش میکاپ عروس   آموزش آرایش شمال تهران   آموزش آرایشگری شریعتی   آموزشگاه آرایشگری مهر آریا  


mehrearya

آپلود شده توسط: mehrearya

تاریخ بروز شده: 08/19/2019

توضیحات: اگر به دنبال یکی از بهترین های آموزشگاه آرایشگری هستید، پیشنهاد ما به شما آموزشگاه مهر آریا است. جهت تماس با این مرکز می توانید با شماره 22853474 تماس حاصل نمایید.


نظرات نمایش نظرات

ما میتونیم بریم به آرایشگرمون بگیم کاشت ژل(شفاف) میخوایم و بدون هیچ دیزاینی ناخن و بکاره ،،،،بعد که اومدیم خونه لاکی که دلمون میخواد و روش بزنیم؟؟؟؟یعنی مثلا هر روز رنگ لاک و عوض کنیم.

سانیا - 07/17/2019 گزارش سوء استفاده

بله .باید بگید که کاشت ژل میخواهید انجام بدید.و در کاشت ژل ،پودر و لیکوئید وجود نداره و از ژل برای کاشت اسفاده میشه. مارکها و برندهای مختلفی در بازار موجود هست.

admin - 12/05/2017 گزارش سوء استفاده

خیلی عالی بود فقط ی سوال برای کاشت باید بگیم با ژل کاشت میخوایم انجام بدیم یعنی اینجا دیگه پودر و لیکوییدبصورت ژل هستش؟ و مارک خاصی داره؟

Elham - 12/05/2017 گزارش سوء استفاده

خیلی عالی بود فقط ی سوال برای کاشت باید بگیم با ژل کاشت میخوایم انجام بدیم یعنی اینجا دیگه پودر و لیکوییدبصورت ژل هستش؟ و مارک خاصی داره؟

Elham - 12/05/2017 گزارش سوء استفاده

ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی