آرایش دائم
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی

آموزش مانیکور

آموزش صحیح مانیکور

برای انجام مانیکور VIP که شامل نمک و اسکراب است، ابتدا دست های مشتری را داخل مخزن آب قرار می دهیم. می توان از تکه های لیمو و آلوئه ورا نیز برای آبرسانی و تقویت پوست دست استفاده کرد. دست ها باید به مدت یک ربع در آب قرار گیرند.

در مرحله بعد، اسکراب را روی پوست قرار داده و خوب ماساژ می دهیم. پس از گذشت یک ربع، مواد را از روی سطح پوست برداشته و شروع به عقب زدن کوتیکول می کنیم.

پس از دورگیری ناخن ها، نوبت سوهان کشی فرا می رسد. مرحله بعد نیز به بافر کشی اختصاص دارد. آموزش کامل مانیکور را می توانید در ویدئوی زیر مشاهده کنید. جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات مجموعه زیبایی کیمیا می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

نمایش ها: 14455

تگ: آموزش طراحی ناخن   طراحی مانیکور   آموزش رنگ و مش   آموزش رنگ مو نقره ای   کار با مواد   آموزش کوتاهی مو   آموزش کاشت و طراحی ناخن   انواع شینیون و بافت مو   مجموعه زیبایی کیمیا   سالن آرایشی کیمیا   بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه   آرایشگاه شرق تهران پیروزی   آرایش خلیجی   آموزش پاکسازی پوست   جوانسازی پوست  


kimiyabeautysalon

آپلود شده توسط: kimiyabeautysalon

تاریخ بروز شده: 10/20/2019

سالن زیبایی کیمیا، یکی از بهترین آرایشگاه های زنانه شرق تهران با شماره تلفن 09121879928

توضیحات: در این آیتم آموزشی با آموزش مانیکور آشنا خواهید شد. جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات آرایشی مجموعه سالن های زیبایی کیمیا می توانید با شماره 09121879928 تماس بگیرید.


نظرات

عالی ممنونم

hilda.beuty - 05/07/2019 گزارش سوء استفاده

ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی