میکروپیگمنتیشن و هاشور ابرو
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی
ویدئوهای آرایشی کوتاه

آموزش تصویری گریم صورت مرحله به مرحله

آموزش آرایش صورت ایرانی

پیش از انجام هر آرایش، ابتدا پوست صورت را به خوبی شستشو داده و با استفاده از کرم رطوب کننده آن را آبرسانی نمایید. سپس از پرایمر متناسب با نوع پوست استفاده کنید. 

در مرحله بعد، انواع فون و کانسیلر را جهت زیرساز آرایش مورد استفاده قرار می دهیم. برای آرایش چشم نیز ابتدا سایه ای به رنگ طبیعی را در پشت پلک زده و سایر رنگ های دلخواه را متناسب با فرم چشم های مشتری به کار می بریم. 

جهت درخشندگی هر چه بیشتر چشم ها می توان از مژه مصنوعی و سایه های شاین استفاده کرد. پس از آن، ابروها را طراحی کرده و رژگونه می زنیم. در مرحله آخر، رژلب می زنیم و آرایش خود با با اسپری فیکساتور تثبیت می نماییم.

نمایش ها: 55042

تگ: آموزش تصویری گریم صورت مرحله به مرحله   گریم   میکاپ عروس   آرایش صورت   آرایش چشم   گریمور خوب   مدرس گریم   آموزش آرایش صورت   میکاپ آرتیست سارا عسگری   گریمور عروس   سالن زیبایی شیمر   بهترین میکاپ آرتیست عروس   آرایشگاه عروس زعفرانیه   آرایش عروس ایرانی   بهترین آرایشگاه عروس زعفرانیه   فیلم آموزش آرایش صورت   میکاپ آرتیست حرفه ای عروس شمال تهران   آموزش حرفه ای آرایش   میکاپ آرتیست عروس  


saraasgari

آپلود شده توسط: saraasgari

تاریخ بروز شده: 05/29/2019

توضیحات: در این ویدئو، گریم صورت مرحله به مرحله توسط میکاپ آرتیست حرفه ای خانم سارا عسگری انجام می شود. برای استفاده از خدمات فوق تخصصی گریم و آرایش با شماره های زیر تماس بگیرید 09122185478


نظرات

????????????

زهرا - 01/30/2018 گزارش سوء استفاده

ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی