آرایش دائم
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی

آموزش انواع طراحی ناخن

طراحی ناخن سالن زیبایی صورتی الهیه

در این فیلم آموزشی از سالن زیبایی و آموزشی صورتی قصد داریم به آموزش سه نوع طراحی ناخن گل پنج پر، گل رز و پلنگی بپردازیم. با سایت رژلب همراه باشید.

طراحی ناخن مدل گل پنج پر

پایه ناخن را بنا به سلیقه خود یک رنگ تیره درآورده و با استفاده از ابزار، روی آن چند دایره بزرگ سفید ایجاد می کنیم.  در آخر نیز یک لاک اکلیلی برداشته و نقطه ای را در مرکز گل ایجاد می کنیم.


طراحی ناخن مدل گل رز

آموزش طراحی ناخن دوم به گل برجسته اختصاص دارد. برای این کار به کمی مواد کاشت ناخن نیاز داریم. مواد را با قلم مخصوص به گونه ای روی ناخن قرار می دهیم که گل برجسته ایجاد شود.


طراحی ناخن مدل پلنگی

برای این کار ابتدا با استفاده از لاکی به رنگ روشن، رنگ پایه ناخن را می زنیم. سپس با استفاده از لاک طراحی ناخن به رنگ قهوه ای، خال ها را ایجاد کرده و با قلم مویی نازک، خطوط مشکی دور خال را ایجاد می نماییم.

 


نمایش ها: 25099

تگ: آموزش طراحی ناخن   طراحی ناخن گل   کاشت و طراحی ناخن   آموزش آرایش و زیبایی   آموزش و خدمات ناخن   مراحل کاشت و طراحی ناخن   آرایش عروس   پاکسازی پوست   مراحل پاکسازی پوست   دانلود رایگان فیلم آرایشی   آموزش حرفه ای آرایشگری   فیلم آموزش کاشت ناخن   آموزش رایگان آرایشگری   سالن آرایش و زیبایی صورتی   بهترین آرایشگاه زنانه شمال تهران  


soorati_by_pooneh

آپلود شده توسط: soorati_by_pooneh

تاریخ بروز شده: 01/08/2020

سالن زیبایی صورتی واقع در الهیه تهران ارائه دهنده کلیه خدمات آرایش و زیبایی میباشد. جهت برقراری ارتباط با شماره 09306220782 تماس حاصل نمایید.

توضیحات: در این ویدئو، آموزش سه مدل طراحی ناخن توسط سالن آرایش و زیبایی صورتی را مشاهده می کنید. جهت شرکت در کلاس های آموزشی یا بهره مندی از خدمات این مجموعه می توانید با شماره تلفن 09306220782 تماس حاصل نمایید.


نظرات نمایش نظرات

عالی.بود

سمیرا - 03/24/2020 گزارش سوء استفاده

عالی.بود

سمیرا - 03/24/2020 گزارش سوء استفاده

ey kash esm vasayelo migoftid

SANA_RSD - 06/12/2018 گزارش سوء استفاده

سلام عالی بود ممنون

پریسا - 02/20/2018 گزارش سوء استفاده

خیلی خوب آموزش دادین

اشرف - 02/05/2018 گزارش سوء استفاده

ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی