میکروپیگمنتیشن و هاشور ابرو
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی
ویدئوهای آرایشی کوتاه

آموزش انواع طراحی ناخن

طراحی ناخن سالن زیبایی ویونا

در این فیلم آموزشی از سالن زیبایی و آموزشی ویونا قصد داریم به آموزش سه نوع طراحی ناخن پلنگی، گل رز و گل پنج پر بپردازیم. با سایت رژلب همراه باشید.

طراحی ناخن مدل پلنگی


برای این کار ابتدا با استفاده از لاکی به رنگ روشن، رنگ پایه ناخن را می زنیم. سپس با استفاده از لاک طراحی ناخن به رنگ مشکی، طرح اولیه خال های پلنگی را روی ناخن اجرا می کنیم. زمانی که طرح خشک شد، با استفاده از لاکی به رنگ قهوه ای، داخل خال های پلنگی را پر می کنیم. در آخر هم برای جذابیت بیشتر کار روی آن برق ناخن می زنیم.

طراحی ناخن مدل گل رز

پایه ناخن را به رنگ روشن می زنیم. سپس با استفاده از ابزار، دایره های بزرگی را در کنار هم ایجاد میکنیم. یک ابزار نوک تیز برداشته و با استفاده از رنگ سفید، به صورت دایره ای روی طرح ها می کشیم. البته این کار را تا زمانی که لاک هنوز خشک نشده باید انجام داد. برگ ها را به طرح اضافه کرده و پس از خشک شدن روی آن برق ناخن می زنیم.

طراحی ناخن مدل گل پنج پر

پایه ناخن را به رنگ زرشکی یا بنا به سلیقه خود یک رنگ جیغ درآورده و با استفاده از ابزار، روی آن چند دایره بزرگ سفید ایجاد می کنیم. پیش از این که دایره ها خشک شوند، با استفاده از یک ابزرا نوک تیز، قسمت میانی این دایره ها را به هم متصل می کنیم. در آخر نیز یک لاک اکلیلی برداشته و نقطه ای را در مرکز گل ایجاد می کنیم.

نمایش ها: 14877

تگ: آموزش انواع طراحی ناخن   دیزاین ناخن   طراحی ناخن   کاشت ناخن   فیلم آموزش کاشت ناخن   فیلم آموزش طراحی ناخن   سالن آرایش و زیبایی ویونا   آموزشگاه آرایشگری ویونا   بهترین آرایشگاه شرق تهران   بهترین آموزشگاه آرایشگری پیروزی  


viyona

آپلود شده توسط: viyona

تاریخ بروز شده: 01/23/2019

مجموعه زیبایی ویونا ...ویونا در زیبایی بی همتاست❤️ بهترین آموزشگاه و آرایشگاه در 4 طبقه مجزا در منطقه شرق تهران پیروزی 77439936

توضیحات: در این ویدئو از آموزشگاه آرایشگری ویونا، سه مدل طراحی ناخن زیبا و شیک را مشاهده می کنید . جهت کسب اطلاعات بیشتر یا شرکت در کلاس های آموزشی ویونا می توانید با شماره های 77439936 021 تماس حاصل فرمایید.


نظرات

ey kash esm vasayelo migoftid

SANA_RSD - 06/12/2018 گزارش سوء استفاده

سلام عالی بود ممنون

پریسا - 02/20/2018 گزارش سوء استفاده

خیلی خوب آموزش دادین

اشرف - 02/05/2018 گزارش سوء استفاده

ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی