میکروپیگمنتیشن و هاشور ابرو
رنگ و مش
کوتاهی مو
بافت مو و اکستنشن
شینیون
گریم و آرایش
کاشت و طراحی ناخن
مراقبتهای پوستی
معرفی برترین‌های آرایش
محصولات آرایشی
ویدئوهای آرایشی کوتاه

آموزش رنگ کردن مو در خانه

آموزش دکلره کردن ریشه مو

همان طور که می دانید، مدتی پس از دکلره کردن، موها رشد کرده و رنگ اصلی ریشه نمایان می شود. این تناقص رنگ ها می تواند نمای نه چندان جالبی را ایجاد کند؛ به همین دلیل بسیاری از خانم ها تمایل به رنگ کردن ریشه موهایشان را دارند. اولین نکته ای که در دکلره کردن ریشه حائز اهمیت است، چرب بودن طبیعی پوست و موی سر مشتری می باشد.

در دکلره ریشه می توان از تکنیک سوییت مش استفاده کرد. سوییت مش نسبت به فویل، حجم کمتری از موها را می گیرد. توجه داشته باشید که در تکنیک دکلره ریشه، تقسیم بندی موها باید بسیار باریک باشند. سوییت مش را در زیر ریشه موها قرار داده و رنگ گذاری را انجام می دهیم. نزدیک به مرز موهای رنگ شده که رسیدیم، قلم را به صورت ضربه ای روی موها زده تا مواد به خوبی فید شوند.

حتما از کشیدن مستقیم قلمو روی ساقه موهای رنگ شده خودداری کنید. پس از این که مواد گذاری انجام شد، یک سوییت مش دیگر روی لایه قرار می دهیم. سایر لایه ها را نیز به همین ترتیب انجام می دهیم. جهت شرکت در کلاس های آموزشی خانم زهرا کریمی می توانید با شماره های درج شده در زیرنویس تماس حاصل نمایید.

نمایش ها: 24336

تگ: رنگ و مش   رنگ مو   آموزش رنگ کردن مو   مش فویلی   آموزش رنگ کردن ریشه مو دکلره شده   بهترین مدرس رنگ و مش   کلاس های آموزش رنگ کردن مو   کلاس آموزشی کار با مواد   آموزش ریشه گیری موهای رنگ شده   مدرس رنگ و مش خانم زهرا کریمی  


haircolorist

آپلود شده توسط: haircolorist

تاریخ بروز شده: 05/12/2019

توضیحات: در این ویدئو با نحوه رنگ کردن ریشه مو آشنا خواهید شد. جهت شرکت در کلاس های خانم زهرا کریمی با شماره های 09194399951 و 09016079199 تماس حاصل نمایید.


نظرات

خیلی بد بود

رامتین حسینی - 05/06/2018 گزارش سوء استفاده

ارسال نظر

تبلیغات

فیلم های پیشنهادی