چهارشنبه 17 شهریور 1400 - 12:42:16

بهترین مرکز هاشور ابرو در شرق تهران

معرفی مرکز هاشور ابرو

هاشور ابرو تخصصی 

 

بهترین مرکز هاشور ابرو در شرق تهران

 

هاشور ابرو تکنیکی است که باعث قرینه سازی ابروها می شود و علاوه بر بالابردن اعتماد به نفس، به چهره زیبایی خاصی می دهد، از آنجا که هاشور ابرو تکنیک فوق العاده حساس و ظریفی است، انجام صحیح هاشور ابرو و مهارت هاشور زن بسیار مهم است. از جمله مواردی که در انتخاب  مرکز هاشور ابرو باید مورد توجه قرار گیرد  ایمنی، بهداشت  و تبحر هاشور زن است. با در نظر گرفتن موارد گفته شده در زیر به معرفی بهترین مرکز هاشور ابرو در شرق تهران پرداخته شده است. 

 

مرکز هاشور ابرو مریم

 یکی از مراکز هاشور ابرو معتبر در شرق تهران مرکز هاشور ابرو مریم است. مدیریت این مجموعه با خانم مریم صدوق است. ایشان با داشتن مدرک آرایش دائم از سازمان فنی حرفه ای و تجربه و مهارت بالا توانسته اند مرکزی معتبر در راستای ارائه خدمات هاشور ابرو و میکروپیگمنتیشن در محله پیروزی تهران دایر کنند.

 

 

بهترین مرکز هاشور ابرو در شرق تهران

 

 

خدمات مرکز هاشور ابرو مریم

در مرکز هاشور ابرو مریم، قبل از انجام هاشور ابرو مشاوره رایگان توسط پیگمنتر خانم صدوق انجام میشود و خدمات هاشور ابرو  با استفاده از رنگ های ارگانیک برای  پرپشت کردن ابرو، قرینه سازی ابروهای نامتقارن، سایه ابرو، هاشور ابرو مطابق با خواب ابرو، هاشور ابرو D3، شیدینگ ابرو  با بهره گیری از دستگاه های مورد تایید وزارت بهداشت، رنگ ها و محصولات یکبار مصرف و استاندارد با بهترین کیفیت انجام می پذیرد. 

 

تلفن مرکز هاشور ابرو مریم


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
آخرین ماه سال
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: