شنبه 23 شهریور 1398 - 16:11:53

آموزش کاشت ناخن مهرجان

 
 
 

مرکز تخصصی کاشت ناخن در کرج
کاشت و دیزاین ناخن تخصصی

 

 

بهترین مرکز  آموزش کاشت ناخن در کرج

 در مرکز آموزش کاشت ناخن مهرجان  کلاس های آموزش کاشت ناخن از مبتدی تا تخصصی  توسط مربی کاشت ناخن کاملا حرفه ای با تخفیف فوق العاده  برگزار میشود. مباحث آموزشی کاشت ناخن مانیکور خشک و تر معرفی لوازم کاشت ناخن پودر کاشت ناخن روسی کاشت
آموزش کاشت ناخن مهرجان در مرکز آموزش کاشت ناخن مهرجان  کلاس های آموزش کاشت ناخن از مبتدی تا تخصصی  توسط مربی کاشت ناخن کاملا حرفه ای با تخفیف فوق العاده  برگزار میشود. مباحث آموزشی کاشت ناخن مانیکور خشک و تر معرفی لوازم کاشت ناخن پودر کاشت ناخن روسی کاشت ناخن فرمر یا اکستنشن ناخن کاشت ناخن ژل کاشت ناخن میکس کاشت ناخن نمازی کاور کردن ناخن کاشت ناخن گریم تخصصی کاشت ناخن استند گلس کاشت ناخن بیبی بومر یا هایلایت کاشت ناخن با گل برجسته روی مواد و زیر کار ریموو ناخن دوره آموزش، 6 جلسه دو ساعت  که تمام موارد به صورت عملی آموزش داده میشود.

آموزش تخصصی کاشت ناخن مهرجان


وجه تمایز مرکز آموزش تخصصی اکستنشن  مهرجان با سایر مراکز:

تشکیل کلاس‌های خصوصی (تک نفره)

برگزاری کلاسهای تک‌ نفره این اطمینان را به هنرجو می‌دهد که مدرس تمام زمان و ذهن خود را بر روی یک هنر جو متمرکز کند و زمان کلاس را به گونه‌ای مدیریت کند که بر روی نقاط ضعف هنرجو زمان بیشتری اختصاص یابد و هنرجو بدون اضطراب هرگونه سوالی را مطرح نماید.

رفع اشکال رایگان مادام‌العمر

هنرجو امکان رفع اشکال را چه به‌صورت تلفنی و چه به‌صورت حضوری به صورت مادام و رایگان به عنوان ضمانت کار مدرس را دارد. این رفع اشکال با کمال میل و با رویی گشاده صورت می‌گیرد چرا که رضایت هنرجویان بالاترین سرمایه هر آموزشگاهی است. تماس با هنرجوهایی که قبلا این دوره‌ها را گذرانده‌اند میتواند این اطمنیان را حاصل کند.

اخذ مدرک بین‌المللی و فنی حرفه‌ای

در پایان دوره، هنرجو می‌تواند مدرک فنی‌حرفه‌ای، بین‌المللی و مربی‌گری خود را در صورت تمایل دریافت نماید. هنرجویان با ارائه مدرک فنی‌حرفه‌ای، می‌توانند از تسهیلات و وام‌های مربوط به وزارت کار و امور اجتماعی برخوردار شوند.

سایر خدمات مرکز زیبایی مهرجان

 جدیدترین رنگ و مش ها ، کراتینه مو و احیای موهای آسیب دیده، صافی  برزیلی، میکروپیگمنتیشن (هاشور  ابرو ، ...)

 

 

 

 

شما با یک بار مراجعه، به باشگاه مشتری های ثابت ما اضافه خواهید شد.

 

تلفن مرکز تخصصی اکستنشن مو و مژه مهرجان


09123690364
09227584952

 

 

 

آدرس اینستاگرام:
Mehrejan.Beautysalon

 


تماس با مرجان بلالیان
تماس با مرجان بلالیان

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
کلمه "خوب" را بدون گیومه وارد کنید؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
فیلم آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: