چهارشنبه 06 اردیبهشت 1402 - 13:30:36

معرفی بهترین مدرس های شینیون در تهران

 

مرکز تخصصی شینیون مو

آموزش و خدمات شینیون عروس

 

 

شینیون در کنار یک میکاپ بروز و جذاب، باعث هر چه بهتر دیده شدن ظاهر در مجالس و مهمانی ها می شود. ما پیام های بسیاری مبنی بر معرفی بهترین شینیون کارهای تهران داشتیم؛ از این رو تصمیم گرفتیم تا با ارائه مطلبی که پیش رو دارید، به معرفی بهترین مدرس های شینیون در تهران بپردازیم. پس با ما همراه باشید.

 

 

 

 


یکی از ویژگی های یک شینیون بی عیب و حرفه ای، دوام و ماندگاری بالای آن است. به خصوص برای ما خانم های ایرانی که باید پس از انجام شینیون روی سرمان شال و روسری بیندازیم و مسیر تا مراسم را بپیماییم و مدام این نگرانی را داریم که شینیون خراب یا باز نشود.

 

 

 

 

 

 

نمونه کار شینیون


یکی دیگر از مهمترین ویژگی های شینیون  اجرای شینیون روی موها کوتاه پسرانه، بدون هیچ گونه کلاه گیس است.حتما به این موضوع دقت کنید.

 

 

 

 

 

نمونه کارهای شینیون 


 

 

 


امروزه ده ها مدل شینیون بافت مو وجود دارد که هر کدام را می توانید با توجه به سلیقه و ویژگی های ظاهری خود مانند نوع آرایش، سبک لباس پوشیدن، نوع چهره و ... انتخاب کنید. از جمله این شینیون بافت ها می توان به بافت مو کلاسیک، بافت مو جلوی سر، بافت مو شینیون پشت سر، بافت مو تیغ ماهی و ... اشاره کرد. مدرس های شینیون سایت رژلب تسلط کامل روی هر یک از این مدل شینیون بافت موها دارند. علاوه بر شینیون بافت، انواع مدل های برزو شینیون را نیز به طور حرفه ای انجام می دهند.

 

 

 

 


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
پنجمین ماه سال را وارد کنید.
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: