دوشنبه 23 دی 1398 - 23:34:07

اموزش مایکرومیست و نانو استیم

.
♨️دستگاه ازون تراپی♨️
⭕ micromist⭕
.
?ساخت کره?
.
?این دستگاه با ایجاد امواج التراسونیک و تجزیه مولکول های آب و ترکیب اکسیژن و طی فرایندی که در محوطه کابینی که سر در آن قرار میگیرد فولیکول های مو را تحریک کرده و راه برای ورود مواد به عمق ساقه و ریشه مو را باز می کند.
.
?این روش هم همزمان به صورتی درمانی ,تقویت فولیکول های مو, تغذیه و جذب مواد در مو و پوست سر میشود.
.
?گردش خون ایجاد شده در کف پوسته سر و ترمیم موهای شکسته و آسیب دیده و درمان ریزش ،تاسی و بیماریهای پسوریازیس و آماس پوست از مزایای این دستگاه می باشد.
از دیگر اثرات درمانی آن می توان به از بین بردن شوره سر ، افزایش حجم و چگالی مو، درخشندگی مو ، تثبیت مواد بر روی مو اشاره کرد
.
?اثر بخشی این دستگاه هنگام استفاده از مواد کراتین و ریباندینگ، روغن های مخصوص،رنگ، باعث افزایش دوام و کیفیت مواد خواهد شد.


.
کمپانی کریمی وارد کننده ی انحصاری محصولات صافی و احیای مو در ایران
.
?ارتباط با ما :
09122613263 مشاوره
09109736637 واتساپ
.
آدرس : سعادت آباد . مدیریت
.
مشاوره و سفارش ? واتس اپ
#کمپانی_کریمی#کراتین#صافی_مو#احیای_مو#همایش_کراتین #همایش_ریباندینگ #مایکرومیست #میکرومیست #اسموتینگ_بوتاکس #اسپری_گان #کراتینه #کراتینه_مو #کراتینه_احیا #کراتینه_صافی #ریباندینگ #ریباندینگ_مو #ریباندینگ_صافی_ژاپنی_مو #بوتاکس_مو #دستگاه_#دستگاه_اوزون_تراپی_مو #دستگاه_اوزون_تراپی #دستگاه_ازنتراپی_مو #دستگاه_ازن_تراپی #اوزون_تراپی #ازن_تراپی #دستگاه_مایکرومیست_کره #دستگاه_مایکرومیست_ژاپن #اسپری_نانو_تفنگی #سالن_زیبایی #مایکرومیست_تهران #همایش_رایگان#آرگان#روغن_آرگان#روغن_تراپی#ماسک_مو#ترمیم_مو#ماسک_طلا#ماسک_گلد#ویتامین_درمانی


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
اولین ماه سال را وارد کنید
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: