چهارشنبه 15 دی 1395 - 11:57:33

مصاحبه با مدرس رنگ و مش

 

مدرس برتر رنگ و مش

مصاحبه با بهترین مدرس رنگ مو غرب تهران

 

مدرس رنگ و مش

مصاحبه با خانم مرجان جهان آبادی، بهترین مدرس و متخصص رنگ و مش

 

خانم مرجان جهان آبادی، بهترین مدرس رنگ و مش در غرب تهران می باشند. ایشان کلاس های آموزشی و ورکشاپ های زیادی را در تهران برگزار می کنند. خانم جهان آبادی علاوه بر تخصص رنگ مو، در مبحث کراتین مو نیز مهارت دارند. همچنین، مدیریت سالن آرایش و زیبایی مرجان در غرب تهران سعادت آباد را بر عهده دارند. در این قسمت از سایت آرایشگری رژلب، متن مصاحبه با خانم مرجان جهان آبادی را می توانید مطالعه کنید.

 

 مصاحبه با مدرس رنگ و مش


 در حال حاضر در سالن آرایش و زیبایی مرجان به آموزش چه رشته هایی مشغول هستید؟
در حال حاضر همه زمینه ها به خصوص رنگ و مش و کراتین مو را به طور فوق تخصصی و حرفه ای آموزش میدهیم.

 

آموزش رنگ مو
کلاس آموزش رنگ مو غرب تهران

 

 کلاس های آموزش رنگ و مش شما شامل چه مباحثی است و معمولا دوره های آموزش رنگ و مش چقدر زمان میبره؟

 • آموزش رنگ و مش از مبتدی شامل شناخت رنگ مو، کاتالوگ خوانی و ژورنالخوانی، ترکیب رنگ مو، تبدیل رنگ مو، آموزش دکلره و ترمیم رنگ مو
 • آموزش دکاپاژ نتوایاژ و گماژ
 • انواع رنگ مو آمبره، طرز کار با ابزار و بدون ابزار
 • انواع رنگ مش و لایت
 •  رنگ مو بالیاژ و بله یاژ
 • پیکسلیشن و پن تین
 • مردانساژ و پورسانتاژ
 • ترمیم رنگ مش
 • طرز کار اولاپلکس
 • آموزش هیرساپورتر باندی بیلدر و اسکالپ اند فیبریستور
 • صاف ژاپنی و ریباندینگ
 • کراتین مو
 • المنت
 • بوتاکس مو
 • رنگ مو سایه روشن
 • فر و کلیه مباحث مرتبط با رنگ و مش

  به نظر شما رنگ و مش کار حرفه ای چه خصوصیاتی دارد؟
برخی از رنگ و مش کارها، متاسفانه تجربی کار میکنند. حدودا هزار نفر در کلاس های گروهی در یکسال اخیر را آموزش دادم و متوجه شدم علمی کار نمی کنند و کلا رنگ مو و محتویات تیوپ را نمی شناسند و از کم و کیف کار زیاد مطلع نیستند و به همین دلیل از هر صد خانم، در حال حاضر هفتاد نفر با مشکل آسیب دیدگی مو مواجه هستند. یک رنگ و مش کار حرفه ای باید اصول کار را به خوبی بداند و از روش های علمی در کنار تجربیات خود حتما استفاده کند.
  به نظر شما در رشته کار بامواد، آموزش های تئوری مهم ترند یا عملی و چقدر تجربه در کار رنگ و مش مهم است؟ 
در آموزش کاربا مواد همانقدر که کار عملی مهم است کار تئوری هم مهم است و هشتاد درصد آرایشگرانی که آموزش دادم بیشتر عملی وتجربی کار کرده بودند و مباحث تئوری هم برایشان جالب بود.
در کنار آموزش، تجربه نیز نقش بسیار مهمی دارد. جنس و نژاد و طبیعت در موها متفاوت است و همچنین بستر موها با هم فرق دارد پس تجربه در کنار علم آرایش بسیار مفید است و توصیه من همیشه پس از اتمام دوره، دستیار شدن کارآموزانم در یک سالن پر مشتریشت.

 

ورکشاپ آموزش رنگ مو

ورکشاپ آموزشی رنگ مو سعادت آباد

 

 معمولا هنرجویان شما چه مدت زمان می برد تا بتوانند وارد بازار کار شوند؟
خوشبختانه چون عاشق کار و هنرجویانم هستم بسیار سریع وارد بازار کار میشوند،

چون از صمیم قلب آموزش میدهم و واقعا دلم میخواهد کارآموزانم موفق شوند این حس به آنان نیز منتقل میشود و خوب یاد می گیرند. پس به سرعت جذب بازار کار می شوند.

 

  تصور عموم مردم بر این است که آرایشگری شغل شاد و هیجان انگیزی است به نظر شما که چندین سال تجربه دارید، شغل آرایشگری چه محاسن و معایبی دارد؟
زیبا ساختن خانم ها و دیدن رضایتمندی مشتری و آموزش به کارآموزم از شادترین و هیجان انگیزترین زمان ها است. به هرحال چون زیبا شدن آرزوی همگان است، خلق زیبایی لذت بخش است و باعث شادی میشود.

اگر در این سال ها خاطرات تلخ و شیرینی دارید بفرمایید.

خداروشکر خاطرات شیرین بسیاراست. آشنایی با هنرجویان و دوستان جدید. کامنت ها و پیام های بسیار مثبت و زیبا کاربران و بیننده ها که هر بار پس از پخش ویدئو های آموزشی ام در سایت رژلب دریافت می کردم .

  برای هنرجویانی که تازه دوست دارند وارد شغل آرایشگری بشوند چه توصیه ای دارید؟
عزیزانی که تمایل به آموزش دارند پیشنهاد میکنم اول واقعا کار را یاد بگیرند و زیر نظر اشخاص خبره و زبده دوره ببینند. زیرا با توجه به بوجود آمدن شبکه های اجتماعی، اشخاص غیر حرفه ای مرتبا آموزش های مجازی می گذارند و هزینه دریافت میکنند، ولی همین جا اعلام میکنم تا فردی خودش از نزدیک در کنار یک مدرس قرار نگیرد هرگز در آن کار متبحر نمیشود. پس هرگز برای داشتن تخصص به آموزش مجازی روی نیاورید و تا خبره نشده اید برای احداث سالن اقدام ننمایید چه بسا اشخاصی بوده اند که با دیدن یک دوره سالن زده و کلی متضرر شده اند.


 

سالن زیبایی مرجان غرب تهران

 

 

 


واتس اپ تماس با مرجان جهان آبادی
واتس اپ تماس با مرجان جهان آبادی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
کلمه "خوب" را بدون گیومه وارد کنید؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (4)

با عرض سلام و احترام به شما خانمهای عزیز اصفهانی اگر در میخواهید پوست شفاف و روشن داشته باشید با من تماس بگیرید تا خانم دکتری هستند عالی و بینظیر به شما معرفی کنم و همچنین اگر میخواهید می سرتان را ارایش کنید من باز آرایشگر خانم سراغ دارم بینظیر و عالی معرفی میکنم مراجعه حضوری است و من ساعت و روز ملاقات را تعیین میکنم وچیزی هم از شما نمیخواهم جز وقت شناسی و حضور به موقع سر قرار مخصوصا به فصل سرما هم نزدیک میشویم از نظر اخلاقی درست است که تشریف بیاورید خواستید از خدمات بهره میبرید نخواستید هم مشاوره ای میشوید محسن هستم و آقا جهت اینکه خودم را معرفی کرده باشم و 09133261447 خانمهای اصفهانی فقط تماس حاصل فرمائید
پنجشنبه 12 اسفند 1395 - 00:31:54
موهای من مشکیه و سفیدی هاش روn1 میذارم.میخواستم بدونم میشه رنگ شرابی یا ماهگونی روش بزارم که یه ته رنگ قرمز توآفتاب که میرم بزنه لطفا کمکم کنید و اینکه شماره رنگ هم بی زحمت بهم بگین
شنبه 16 بهمن 1395 - 17:18:55
عزیزم اگه دوست داشتین میتونید از سایت ما خرید کنید با قیمت مناسب
پنجشنبه 16 دی 1395 - 01:07:22
نمونه کارای رنگ ومش تون بسیار عالیه
رژلب - سایت تخصصی آرایشی
فیلم آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: