چهارشنبه 15 دی 1395 - 10:57:33

مصاحبه با مدرس رنگ و مش

مدرس برتر رنگ و مش

مصاحبه با مدیر آموزشگاه آرایشگری اسطوره

آموزشگاه آرایشگری اسطوره

خانم انوشه شفیعی، مدیر گروه هنری اسطوره و بهترین مدرس رنگ و مش می باشند، ایشان کلاس ها و همایش های زیادی را در تهران برگزار کرده اند و در دی ماه سال 1385 موفق به کسب رتبه در جشنواره الگوهای برتر مربیان آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای شده اند. خانم شفیعی سال های زیادی شخصا در زمینه رنگ و کار با مواد  و رشته های دیگر آرایشی فعالیت داشته اند و با شروع فعالیت های آموزشی، کار خدمات خود را محدود به گریم و کار با مواد کرده و بیشتر بر آموزش که مورد علاقه ایشان است، تمرکز داشته اند؛ ایشان در آموزشگاه آرایشگری اسطوره سعی کرده اند با بهترین شیوه آموزش تمام تجربه و دانش خود را به هنرجویان القا کنند، در این قسمت از سایت آرایشگری رژلب، متن مصاحبه با خانم شفیعی را می توانید مطالعه نمایید.

 

مدرس رنگ و مش

 مصاحبه با مدرس رنگ و مش

 چرا تصمیم به جابجایی سالن زیباییتون گرفتید؟
علت جابجایی این بود که مکان بزرگتری برای آموزش داشته باشیم.و در حال حاضر در محله پاسداران و در دو فضای مجزا آموزش و خدمات مشغول به فعالیت هستیم.
 در حال حاضر در آموزشگاه اسطوره به آموزش چه رشته هایی مشغول هستید؟
در حال حاضر همه زمینه ها را بطور فوق تخصصی و حرفه ای آموزش میدهیم.
 در سال 95، ایده طراحی و ساخت ابزارهای جدیدی در رشته رنگ و مش را داشتید، چقدر ایده هاتون عملی شد و چه کمبود یا نیازی را در کار رنگ و مش کارها دیدید که احساس کردید نیاز به ابزارهای جدید هست؟
ایده ساخت ابزار در سال٩٤، توسط یکی از کارآموزانم در ذهنم ایجاد شد که در زمینه مش با فویل خیلی دچار نشتی می شدند و همچنین خودکفایی و کمتر کردن وابستگی به کشورهای دیگر و همچنین بیرون نرفتن ارز از کشور و اینکه اشخاص سود جو خارجی به بهانه ابزار نتوانند پول های هنگفت از همکاران دریافت نمایند و همکاران بتوانند  در کشور خودمان با قیمت مناسب تهیه کنند.  با آیتم آموزشی رایگان در سایت، دوستان توانستند آموزش ببیننید و کار کنند و خوشبختانه با استقبال بسیار خوبی هم روبرو شدم که در همینجا از همگی دوستان تشکر میکنم و در صدد تهیه ابزار بعدی هستم.

آموزشگاه آرایشگری اسطوره

 کلاس های آموزش رنگ و مش شما شامل چه مباحثی است و معمولا دوره های آموزش رنگ و مش چقدر زمان میبره؟

 • آموزش رنگ و مش از مبتدی شامل شناخت رنگ مو، کاتالوگ خوانی و ژورنالخوانی، ترکیب رنگ مو، تبدیل رنگ مو، آموزش دکلره و ترمیم رنگ مو
 • آموزش دکاپاژ نتوایاژ و گماژ
 • انواع رنگ مو آمبره، طرز کار با ابزار و بدون ابزار
 • انواع رنگ مش و لایت
 •  رنگ مو بالیاژ و بله یاژ
 • پیکسلیشن و پن تین
 • مردانساژ و پورسانتاژ
 • ترمیم رنگ مش
 • طرز کار اولاپلکس
 • آموزش هیرساپورتر باندی بیلدر و اسکالپ اند فیبریستور
 • صاف ژاپنی و ریباندینگ
 • کراتین مو
 • المنت
 • بوتاکس مو
 • رنگ مو سایه روشن
 • فر و کلیه مباحث مرتبط با رنگ و مش

  به نظر شما رنگ و مش کار حرفه ای چه خصوصیاتی دارد؟
رنگ و مش کارها، متاسفانه تجربی کار میکنند، حدودا هزار نفر در کلاس های گروهی در یکسال اخیر را آموزش دادم و متوجه شدم علمی کار نمی کنند و کلا رنگ مو و محتویات تیوپ را نمی شناسند و از کم و کیف کار زیاد مطلع نیستند و به همین دلیل از هر صد خانم، در حال حاضر هفتاد نفر با مشکل آسیب دیدگی مو مواجه هستند.
  به نظر شما در رشته کار بامواد، آموزش های تئوری مهم ترند یا عملی و چقدر تجربه در کار رنگ و مش مهم است؟ 
در آموزش کاربا مواد همانقدر که کار عملی مهم است کار تئوری هم مهم است و هشتاد درصد آرایشگرانی که آموزش دادم بیشتر عملی وتجربی کار کرده بودند و مباحث تئوری هم برایشان جالب بود.
در کنار آموزش، تجربه نیز نقش بسیار مهمی دارد. جنس و نژاد و طبیعت در موها متفاوت است و همچنین بستر موها با هم فرق دارد پس تجربه در کنار علم آرایش بسیار مفید است و توصیه من همیشه پس از اتمام دوره، دستیار شدن کارآموزانم در یک سالن پر مشتریشت.

 معمولا هنرجویان شما چه مدت زمان می برد تا بتوانند وارد بازار کار شوند؟
خوشبختانه چون عاشق کار و هنرجویانم هستم بسیار سریع وارد بازار کار میشوند،
آن سخن کر دل براید   لاجرم بر دل نشیند
چون از صمیم قلب آموزش میدهم و واقعا دلم میخواهد کارآموزانم موفق شوند این حس منتقل میشود و خوب یاد می گیرند و جذب بازار کار می شوند.
  رنگ مو سال 2017 چه رنگی است؟
رنگ سبز کمرنگ، رنگ موی سال است و قبلا مقاله ای در زمینه رنگ موی 2017 به سایت آرایشگری رژلب تقدیم کرده ام.

  تصور عموم مردم بر این است که آرایشگری شغل شاد و هیجان انگیزی است به نظر شما که چندین سال تجربه دارید، شغل آرایشگری چه محاسن و معایبی دارد؟
بنده مفتخرم که ٢٥سال در خدمت دوستان، به هنرجویان عزیز آموزش داده ام  و با آنها روزهای شاد زیادی داشتم،  زیبا ساختن خانم ها و دیدن رضایتمندی مشتری و آموزش به کارآموزم از شادترین و هیجان انگیزترین  زمان ها ست. به هرحال چون زیبا شدن ارزوی همگان است، خلق زیبایی لذت بخش است و باعث شادی میشود.

اگر در این سال ها خاطرات تلخ و شیرینی دارید بفرمایید.

خداروشکر خاطرات شیرین  بسیاراست. آشنایی با هنرجویان و دوستان جدید. کامنت ها و پیام های بسیار مثبت و زیبا کاربران و بیننده ها که هر بار پس از پخش ویدئو های آموزشی ام در سایت رژلب دریافت می کردم .
و اما خاطره بد اینکه  افرادی از اسم و نمونه کارهای بنده سوء استفاده کردند و برای کسب مشتری بیشتر سعی کردند اسم و وجهه کاری بنده را خراب کنند. دوست دارم از همین جا اعلام کنم که بنده با هیچ آکادمی آموزشی کار نمیکنم و کلیه برنامه های آموزشی و همایش ها یم را شخصا اجرا می کنم.

  برای هنرجویانی که تازه دوست دارند وارد شغل آرایشگری بشوند چه توصیه ای دارید؟
عزیزانی که تمایل به آموزش دارند پیشنهاد میکنم اول واقعا کار را یاد بگیرند و زیر نظر اشخاص خبره و زبده دوره ببینند. زیرا با توجه به بوجود آمدن شبکه های اجتماعی، اشخاص غیر حرفه ای مرتبا آموزش های مجازی می گذارند و هزینه دریافت میکنند، ولی همین جا بعنوان فردی که ٢٥ سال است در امر آموزش فعال هستم این را اعلام میکنم تا فردی خودش از نزدیک در کنار یک مدرس قرار نگیرد هرگز در آن کار متبحر نمیشود. پس هرگز برای داشتن تخصص به آموزش مجازی روی نیاورید و تا خبره نشده اید برای احداث سالن اقدام ننمایید چه بسا اشخاصی بوده اند که با دیدن یک دوره سالن زده و کلی متضرر شده اند.
 در خیلی  موارد شما در عکسها و جمع هایی که با هنرجویانتان بودید از خانواده اسطوره نام بردید، دلیل این احساس نزدیکی چیست؟
درباره نام اسطوره بارها متذکر شده ام ولی باز هم اینجا توضیح میدهم، در سال ٨٦ زیر نظر وزارت محترم ارشاد سی دی تبلیغاتی گرد آوری نمودم و هولوگرام دریافت نمودم.از من خواسته شد نامی برای این مجموعه تعیین کنم هیچ نامی برازنده تر از اسطوره نیافتم و این نام را تقدیم کردم به تمام بانوان آرایشگر و زحمتکش ایران زمین که در این حرفه سخت تلاش میکنند و زیبایی می آفرینند و جه زیباست این جمله که خداوند زیباست و زیبایی را دوست دارد.
و شما اسطوره بانوان ایرانی خالق زیبایی در زمین هستید و خداوند متعال هم زیبا آفرین است.

 

مصاحبه اول با مدرس  رنگ و مش

مصاحله دوم با مدیر آموزشگاه آرایشگری اسطوره

مصاحبه سوم با مدرس کار با مواد خانم انوشه شفیعی

 

 

شماره تماس خانم شفیعی 

09123209333


تماس با آرایشگاه اسطوره
فیلم های آرایشی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
سومین ماه سال را وارد کنید
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (4)

با عرض سلام و احترام به شما خانمهای عزیز اصفهانی اگر در میخواهید پوست شفاف و روشن داشته باشید با من تماس بگیرید تا خانم دکتری هستند عالی و بینظیر به شما معرفی کنم و همچنین اگر میخواهید می سرتان را ارایش کنید من باز آرایشگر خانم سراغ دارم بینظیر و عالی معرفی میکنم مراجعه حضوری است و من ساعت و روز ملاقات را تعیین میکنم وچیزی هم از شما نمیخواهم جز وقت شناسی و حضور به موقع سر قرار مخصوصا به فصل سرما هم نزدیک میشویم از نظر اخلاقی درست است که تشریف بیاورید خواستید از خدمات بهره میبرید نخواستید هم مشاوره ای میشوید محسن هستم و آقا جهت اینکه خودم را معرفی کرده باشم و 09133261447 خانمهای اصفهانی فقط تماس حاصل فرمائید
چهارشنبه 11 اسفند 1395 - 23:31:54
موهای من مشکیه و سفیدی هاش روn1 میذارم.میخواستم بدونم میشه رنگ شرابی یا ماهگونی روش بزارم که یه ته رنگ قرمز توآفتاب که میرم بزنه لطفا کمکم کنید و اینکه شماره رنگ هم بی زحمت بهم بگین
شنبه 16 بهمن 1395 - 16:18:55
عزیزم اگه دوست داشتین میتونید از سایت ما خرید کنید با قیمت مناسب
پنجشنبه 16 دی 1395 - 00:07:22
نمونه کارای رنگ ومش تون بسیار عالیه
رژلب - سایت تخصصی آرایشی
فیلم آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: