سه شنبه 24 بهمن 1396 - 23:41:54

رنگ مو

کار با مواد

رنگ مو فانتزی

 
 
33823_1518457797_web_5a8204fd3d393.png

‍ 5 قانون مهم برای انتخاب رنگ موی درست

اگر دنبال تغییرات اساسی در چهره تان هستید. این چند قانون را برای انتخاب رنگ مو در نظر بگیرید.

1️⃣ قانون اول:

افراد بسیار کمی وجود دارند که با مشکی پر کلاغی بسیار زیبا به نظر می رسند. این رنگ معمولا برای خیلی ها منجر به این میشود که سنشان از آنچه هستند بیشتر نشان داده شود و برای کسانی که پوست بسیار روشن دارند باعث یک تضاد بسیار زیاد می شود که فقط عیب‌های صورتشان را بزرگ نمایی می کند. اما اگر سبزه هستید و چشم های تیره دارید حتماً این رنگ را امتحان کنید اما به جای مشکی پر کلاغی بهتر از قهوه ای بسیار تیره با توناژ قرمز استفاده کنید.

2️⃣ قانون دوم:

موی سفید و خاکستری اصلا برای پوست‌های روشن و تیره یکسان به نظر نمی‌آیند. در مورد پوست‌های روشن ممکن است ظاهری بی‌روح به وجود آورد و در مورد پوست های تیره ممکن است تضاد شدیدی در چهره شما ایجاد کند.

3️⃣ قانون سوم:

رنگ موهای روشن و قوی باید بر اساس رنگ موهای شما انتخاب شوند. هارمونی مناسب جذابیت موهای شما را صد چندان می‌کند. اگر چشم‌های خاکستری یا آبی دارید ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که از رنگ‌های روشن و کمی متمایل به رنگ‌های سرد استفاده کنید.

4️⃣ قانون چهارم:

برای انتخاب رنگ مو حتماً سن خودتان را در نظر بگیرید. هرچقدر که چهره شما با تجربه تر باشد رنگ‌های زرق و برق دار روشن را اصلا قبول نمی‌کند و برای چهره زیبایی به همرا نخواهد داشت.در این شرایط بهتر است که از سایه روشن استفاده کنید.

5️⃣ قانون پنجم:

و آخرین اما نه کم اهمیت ترین قانون این است که رنگ موی جدید باید به شما بیاید و شما با تصویر خودتان و با چهره جدیدتان راحت باشید و ارتباط مناسبی برقرار کنید.

@hastibeautysalone88
برای تماس کلیک کنید.
+982188660001
+982188660055
@hastibeautysaloon_fan


نرم افزار آرایشگاهی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
اولین ماه پاییز چه نام دارد؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (2)

چهارشنبه 25 بهمن 1396 - 01:29:34
ممنون از مطلب خوبتون و ممنون از خانم فرشته عزیز که همیشه بهترینهارو برای مشتریهاشون فراهم میکنن و کار خوبی که ارائه میدن رنگ ولایتاشون واقعا زیباست و اینجا خیالتون راحته که از موادی استفاده میکنند که کمترین آسیبو به مو میزنه و در آخر یک موی زیبا و خوشرنگ و مهمتر از همه همونی که میخوای تحویلت میدن مرسی از شما
چهارشنبه 25 بهمن 1396 - 01:14:36
جالب بود من همیشه سالن هستی موهامو رنگ میکنم عاشق رنگای فانتزیم از مواد خوب استفاده میکنند برای همین زود رنگ موهام نمیره ممنئن از خدمات خوبتون
رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: