مدرس گریم میکاپ

پنجشنبه 27 خرداد 1395 - 17:27:48

رزومه خانم ملیحه قاسم نژاد
مدرس تخصصی گریم و مکاپ سینمایی و عروس 

مدرس گریم

استاد قاسم نژاد

ایشان از کودکی علاقه مند به فعالیتهای هنری مخصوصا طراحی و نقاشی بوده و استعداد بسیار بالایی در این زمینه داشته است. و همزمان با هم رشته علوم انسانی ،هنرستان نقاشی وشاخه های آرایشگری را آغاز نمودند به طوری که قبل از شروع کار حرفه ای گریم ، مدرس حرفه ای کلیه گرایشهای طراحی و نقاشی بودند و در کنار تدریس نقاشی در سال 1379  به عنوان گریمورعروس ،سالن پر واقع در شرق تهران شدند و به علت قدرت و ظرافت ویژه هنری در مدت کوتاهی به شهرت نام و موفقیت بالایی رسیدند.

 

استاد قاسم نژاد

مدرس گریم

استاد قاسم نژاد

خانم قاسم نژاد

 

ایشان مدرک کارشناسی خود رابا گرایش تکنولوژی آموزشی از دانشگاه تربیت معلم تهران به طور همزمان با مدرک معادل کارشناسی ارشد 8 ساله از هنرستان کمال الملک به پایان رساندند
وپس از گرفتن مدارک مربی گری در رشته نقاشی و گریم و.... از سال 1380  به آموزش حرفه ای این دو شاخه در تهران مشغول شدند.
و چون تکنولوژیت آموزش قادر به ارائه فرمول های ساده حتی در زمینه پیچیده ترین مباحث میباشد به همین علت فرمول هایی که ایشان توانستند در زمینه گریم و مکاپ طراحی نمایند ،موردتوجه بسیاری از آموزشگاهها وشرکتهای مختلف قرار گرفت و ایشان به عنوان مدرس رسمی این مراکز مشغول به فعالیت شدند ودر سالنهای معروف در سراسر تهران فعالیت داشتند.

 

مدرس گریم

استاد قاسم نژاد

مدرک آریشگری

علاقه مندی به تحصیل در رشته روانشناسی چهره و گرفتن مدارک کارشناسی ارشد ایشان را بر آن داشت تا زیر نظر اساتید بر جسته سینما و تلویزیون و صاحب نظران رشته گریم در داخل و خارج از کشور تحصیل نموده و پس از سالها تلاش شبانه روزی در این شاخه تخصصی به عنوان طراح و صاحب سبکی ساده و سلیس شناخته شوند.(چرا که توانستند سه شاخه گریم سینمایی ، گریم و آرایش عروس و طراحی ونقاشی را با فرمول های آموزشی منحصر به فرد خود ترکیب نماید و از سال 1385 و به عنوان گریمور مطرح کشور مورد توجه آموزشگاهها ، سازمان فنی وحرفه ای ، کانون کشوری وآرایشگران سراسر کشور و شرکتهای بین المللی و ... قرار گرفته و مشغول فعالیت شوند.

آموزش گریم میکاپ

استاد قاسم نژاد

کلاس آموزشی

 

سالن زیبایی ملیحه

کلاس های گروهی

 

سالن زیبایی

 

اساتید آرایشگری

 

چرا که علاوه بر اجرای طرح اولین کارگاه های گریم سینمایی و استخری عروس، با روش طراحی و نقاشی در سراسر کشور موفق به احداث سالن زیبایی فوق تخصصی عروس در شرق تهران بر گرفته از کادر حرفه ای مدرسین به نام و متخصصین سالنهای درجه یک کشوری شدند. وایشان دارنده گواهینامه معتبر بین المللیTcsولوح نشان و تقدیر بانوی کارآفرین نمونه کشور در سال 94 با امضاء وزارت خانه های کشوری(وزارت کارو رفاه اجتماعی-وزارت ارتباطات-سازمان فنی حرفه ای-بهزیستی-سازمان نظام مهندسی-وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی-وزارت آموزش و پرورش-وزارت زنان بازرگانی ایرانی) هستند.

 

 

آموزش گریم در شرق تهران

کلاس آموزشی

کلاس آموزشی آرایش

 

ایشان علت انگیزه وتلاش شبانه روزی خود دراین جمله خلاصه نمودند.
(زن ایرانی شایسته بهترینهاست پس بایدبهترین باشیم تا بتوانیم بر صورتی که خالق زیبایی در روح او دمیده نقشی بکاری که شایسته آفرینش نقاش عالم هستی باشد )
عشق به کار پشتکار و دلسوزی و حمایت ایشان از کلیه هنرجویان خود در تمام کشور مثال زدنی  است.
و هدف همیشگی ایشان در زندگی پرداخت زکات علم و هنر خود به عاشقان این رشته یعنی آموزش واقعی و خدمت رسانی به جامعه میباشد.

 

سالن ملیحه

سالن زیبایی ملیحه

 

کلاس ها و همایش های گریم خانم ملیحه قاسم نژاد طراح و مبتکر سبک های جدید آرایشی.

 

 

جهت شرکت در همایش ها و کلاس های آرایشی با شماره  3- 33795322 ، 09124340985 تماس بگیرید.

 

 

 

فیلم مصاحبه با مدرس میکاپ

 

آرایشگاه ملیحه

 

 

جمع آوری و ترجمه شده توسط رژلب دات کام

انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب سایت رژ لب مجاز می‌باشد.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم
 


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
اولین ماه پاییز چه نام دارد؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (2)

جمعه 30 مهر 1395 - 13:37:30
عالیه
با سلام .من هجدهم تیر عروسیمه و ده روز مونده به جشنم ولی متاسفانه استرس باعث ریزش موهای سرم شده لطفا عاجزانه تقاضا دارم کمکم کنید خیلی بد وضعی گیر کردم . شماره موبایل مو میذارم 09141836087
رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: