دوشنبه 23 مهر 1397 - 10:14:44

ترکیب رنگ موی تنباکویی با هایلایت عسلی

 

چگونه رنگ موی تنباکویی با هایلایت عسلی را بدست آوریم؟

رنگ موی ترکیبی تنباکویی با هایلایت عسلی

 

فرمول ترکیب رنگ موی تنباکویی

برای بدست آوردن رنگ موی زمینه تنباکویی، یک سوم تیوپ بلوند تیره را به همراه یک چهارم تیوپ بلوند تنباکویی تیره مخلوط می کنیم. در آخر یک چهارم رنگ موی بلوند شکلاتی تیره اضافه می کنیم. توجه داشته باشید حتما زمینه موی شما باید روی پایه 6 باشد. پس خوشبختانه برای بدست آوردن این رنگ مو نیازی نیست پایه موهای شما خیلی روشن باشد. اما برای بدست آوردن هایلایت عسلی روی موی تنباکویی، قسمت هایی از مو را که می خواهید هایلایت کنید؛ باید ابتدا با دکوکرم یا پودر دکلره به پایه هفت یا هشت برسانید. بعد از اینکه قسمت های مورد نظر برای هایلایت کردن را روشن کردید، حالا نوبت ساختن ترکیب رنگ موی عسلی می رسد.

فرمول ترکیب رنگ موی عسلی

برای داشتن ترکیب رنگ موی عسلی، شما احتیاج به سه شماره رنگ مو دارید. نصف تیوپ رنگ موی بلوند عسلی را با یک سوم تیوپ رنگ موی بلوند متوسط ترکیب می کنیم و در انتها یک ششم تیوپ رنگ موی بلوند برنز متوسط را به آن اضافه می کنیم. 

اکسیدان مناسب برای ترکیب رنگ موی تنباکویی

اکسیدان مناسب برای رنگ موی تنباکویی، اکسیدان 6% است. اگر با روش هایلایت کردن مو آشنا نیستید به شما توصیه می کنیم، حتماً فیلم آموزشی آشنایی با انواع لایت مو  را ببنید.

 

این مقاله توسط مریم ابراهیم پور کارشناس رنگ مو گرد آوری شده است. برای خرید رنگ موی وال وار می توانید با شماره 02188850226 شرکت شایگان شکوه تماس حاصل فرمایید.


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
اولین ماه پاییز چه نام دارد؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (1)

چهارشنبه 14 آذر 1397 - 22:26:15
خیلی خوشگله
رژلب - سایت تخصصی آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: