دوشنبه 20 اسفند 1397 - 11:49:10

تاتوکار خوب شمال تهران

هاشور ابرو بلوار اندرزگو

بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ در قیطریه

 

تاتوکار ابرو قیطریه

بهترین تاتوکار ابرو در شمال تهران

نحوه انجام هاشور ابرو

پیش از آغاز هاشور ابرو یا میکروپیگمنتیشن، ابتدا به وسیله مداد ابرو خطوطی را متناسب با سایر اجزای صورت طراحی می کنند. معمولا از قانون عدد P و نسبت های طلایی چهره که پیش از این درباره آن ها مقاله نوشته بویدم، برای طراحی ابرو استفاده می شود. سپس با استفاده از اپلیکیشن فیبروز می توان نسبت به درستی طراحی و قرینه سازی آن اقدام کرد. بعد از این مرحله نوبت به میکروپیگمنتیشن یا هاشور ابرو می رسد که بهتر است از رنگ های باکیفیت و فاقد هر گونه فلزات مضر مانند سرب استفاده شود. این رنگ ها که معمولا با برند آمیا در بازار موجود هستند، معمولا به دلیل عدم استفاده از سرب دارای ماندگاری کمتری هستند اما باعث بروز حساسیت نمی شوند.
در میکروپیگمنتیشن بر خلاف تاتو قدیمی، از دستگاه های الکتریکی استفاده نمی شود. روش کار دستگاه مخصوص هاشور ابرو به روش میکروپیگمنتیشن بدین صورت است که مقداری رنگ وارد سوزن شده و نواحی مورد نظر که از قبل طراحی شده اند، پر می شوند. از آن جایی که سوزن دستگاه میکروپیگمنتیشن در عمق سطحی پوست وارد می شود، درد و خونریزی زیادی را به همراه نخواهد داشت. توجه داشته باشید که طراحی ابرو بعد از اتمام جلسه کمی پررنگ تر به نظر می رسد؛ اما به مرور زمان به رنگ طبیعی خود باز خواهد گشت. رنگ نهایی به نوع پوست افراد بستگی دارد و معمولا 20 تا 80 درصد روشن تر خواهد شد. به همین دلیل 3 هفته بعد باید دوباره برای ترمیم باید مراجعه کرد.

معرفی بهترین تاتوکار ابرو در شمال تهران

با توجه به گستردگی روزافزون تتو و روش های مختلف آن، طبیعی است که مراکز تخصصی و غیر تخصصی بسیاری نیز جهت آموزش و انجام آن روی کار بیایند. اما با توجه به اهمیت مسئله بهداشت و سلامت پوست، ضروری است که جهت انجام انواع تاتوها به مراکز بهداشتی و تخصصی مربوطه مراجعه شود.

سرکار خانم سما عامری با بیش از 6 سال فعالیت مستمر در حوزه تاتو ایمن یا میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ، سابقه درخشانی را از خود به جای گذاشته اند. ایشان دارای گواهینامه های بین المللی آمیا آلمان، فیبروز اروپا و مدرک فنی و حرفه ای ایران هستند. علاوه بر این، سابقه آموزش بیش از 250 هزار هنرجو به صورت خصوصی و گروهی، 20 ورکشاپ حرفه ای و 10 ورکشاپ رفع اشکال نیز در کارنامه حرفه ای خانم عامری به چشم می خورد که می توانند تمام نیازهای شما در این حوزه را اعم از آموزش و خدمات رسانی برآورده سازند.


مدرس حرفه ای میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ در شمال تهران 


خانم سما عامری قصد دارد طی دوره های آموزش خصوصی یک هفته ای، آموزش های مقدماتی و پیشرفته ای را در حوزه میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ برای علاقه مندان برگزار کنند که شرح آن را در ادامه مشاهده خواهید کرد:

 

آموزش مبانی اصلی و تئوری این حرفه

مبانی رنگ شناسی و آشنایی با لایه های پوست

قرینه سازی ابرو (با دیوایدر و خط کش)

میکروپیگمنتیشن که شامل موارد ذیل هستند:

  - میکروپیگمنتیشن ابرو

  - میکروپیگمنتیشن لب

  - میکروپیگمنتیشن چشم

  - میکروپیگمنتیشن خط لب

  - میکروپیگمنتیشن بن مژه

دکوپاژ تتوهای قدیمی

میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز

شناخت و آموزش زاویه های صحیح در اجرای بلیدینگ

روش تلفیق بلید و دستگاه میکروپیگمنتیشن

طراحی خطوط و معرفی استایل ابروپاسکالپ سر

ارائه کلیه محصولاتی نظیر مداد طراحی، 2 عدد رنگ، تیغ بلید، قلم بلید، پوست مصنوعی، موچین و قیچی

 

برگزاری کلاس ها به چند نوع ورکشاپ، تئوری و عملی دسته بندی می شوند که خوشبختانه کلاس های آموزشی خانم عامری تمامی این گزینه ها را در بر می گیرند. از جمله مزایای آکادمی خانم سما عامری این است که هنرجویان تا تسلط یافتن کامل به مباحث، می توانند به تمرین و مرور عملکردهای آموزش داده شده بپردازند. این روند حتی پس از پایان یک هفته آموزشی و تا زمان یادگیری کامل نیز ادامه خواهد داشت. پس از پشت سر گذاشتن دوره آموزشی، به هنرجویان گواهی پایان دوره و مدرک بین المللی اعطا می گردد.


  سما؛ نقش سیاه زیبا


بهترین مرکز میکروبلیدینگ فیبروز در شمال تهران

آدرس: خیابان شهید اندرزگو – بلوار قیطریه – روبروی میدان کتابی – ساختمان هدایت – شماره 50 – طبقه چهارم – واحد 14

 

تلفن مرکز آموزش فوق تخصصی میکروبلدینگ و میکروپیگمنتیشن در شمال تهران

شماره تماس میکروپیگمنتیشن سما عامری

 

 


نرم افزار آرایشگاهی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
محل تولد عطار نیشابوری کدام شهر بود؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: