پنجشنبه 16 اسفند 1397 - 10:55:26

عکس میکروشیدینگ ابرو

آموزش میکروشیدینگ ابرو قیطریه

بهترین هاشورزن ابرو شمال تهران

 

آموزش میکروشیدینگ ابرو

بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن در قیطریه

عوامل تاثیرگذار در ماندگاری هاشور ابرو به روش میکروپیگمنتیشن

مدت زمان ماندگاری هاشور ابرو به روش میکروپیگمنتیشن در افراد مختلف متفاوت است و معیارهای بسیاری تعیین کننده آن می باشند:

روش انجام هاشور
یکی از موثرترین عوامل در افزایش ماندگاری هاشور ابرو، روش انجام آن است. برای روش انجام هاشور، دو روش میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ در اولویت قرار دارند.

روش میکروپیگمنتیشن: این روش به وسیله دستگاه میکرو پیگمنتیشن انجام می گیرد که عمق تزریق در آن نسبت به میکروبلیدینگ بیشتر است؛ در نتیجه ماندگاری آن نیز بیشتر می باشد. معمولا ماندگاری هاشور ابرو در روش میکروپیگمنتیشن به 6 ماه تا سه سال نیز می رسد.

روش میکرو بلیدینگ: در این روش از یک قلم دستی برای انجام هاشور ابرو استفاده می شود. این روش ظرافت بسیاری را برای ابروها به ارمغان می آورد اما از آن جایی که سوزن در عمق کمتری از پوست تزریق می شود، ماندگاری کمتری نسبت به روش میکروپیگمنتیشن دارد.

نوع پوست
نوع پوست نیز در ماندگاری هاشور ابرو خیلی موثر است. هر چه پوست چرب تر باشد، ماندگاری تاتو نیز کمتر از سایر پوست ها خواهد بود.

مهارت تاتو کار
مهارت پیگمنت آرتیست در افزایش ماندگاری هاشور ابرو بسیار موثر است. هر چه پیگمنت آرتیست ماهرتر باشد، رنگ ها را در عمق بیشتری از پوست قرار داده و در نتیجه ماندگاری هاشور ابرو نیز افزایش می یابد.

رنگ هاشور ابرو
معمولا هاشورهای به رنگ تیره ماندگاری بیشتری نسبت به هاشورهای با رنگ روشن دارند. هر چه رنگ های استفاده شده در تکنیک هاشور ابرو ارگانیک تر باشند، احتمال حساسیت و میزان ماندگاری در آن ها نیز کمتر خواهد بود.

دوران عادت ماهیانه
در دوران پریودی به دلیل تغییرات هورمونی در بدن، میزان رنگ پذیری پوست کاهش می یابد و ماندگاری رنگ نیز کمتر می شود. علاوه بر این، رنگ های تاتو در این دوران به ته رنگ قرمز نزدیک می شوند. به همین توصیه می شود تا سه روز قبل و سه روز بعد از پریودی نسبت به انجام هاشور ابرو اقدام نکنید.

معرفی بهترین تاتوکار ابرو در شمال تهران

با توجه به گستردگی روزافزون تتو و روش های مختلف آن، طبیعی است که مراکز تخصصی و غیر تخصصی بسیاری نیز جهت آموزش و انجام آن روی کار بیایند. اما با توجه به اهمیت مسئله بهداشت و سلامت پوست، ضروری است که جهت انجام انواع تاتوها به مراکز بهداشتی و تخصصی مربوطه مراجعه شود.

سرکار خانم سما عامری با بیش از 6 سال فعالیت مستمر در حوزه تاتو ایمن یا میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ، سابقه درخشانی را از خود به جای گذاشته اند. ایشان دارای گواهینامه های بین المللی آمیا آلمان، فیبروز اروپا و مدرک فنی و حرفه ای ایران هستند. علاوه بر این، سابقه آموزش بیش از 250 هزار هنرجو به صورت خصوصی و گروهی، 20 ورکشاپ حرفه ای و 10 ورکشاپ رفع اشکال نیز در کارنامه حرفه ای خانم عامری به چشم می خورد که می توانند تمام نیازهای شما در این حوزه را اعم از آموزش و خدمات رسانی برآورده سازند.


مدرس حرفه ای میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ در شمال تهران 


خانم سما عامری قصد دارد طی دوره های آموزش خصوصی یک هفته ای، آموزش های مقدماتی و پیشرفته ای را در حوزه میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ برای علاقه مندان برگزار کنند که شرح آن را در ادامه مشاهده خواهید کرد:

 

آموزش مبانی اصلی و تئوری این حرفه

مبانی رنگ شناسی و آشنایی با لایه های پوست

قرینه سازی ابرو (با دیوایدر و خط کش)

میکروپیگمنتیشن که شامل موارد ذیل هستند:

  - میکروپیگمنتیشن ابرو

  - میکروپیگمنتیشن لب

  - میکروپیگمنتیشن چشم

  - میکروپیگمنتیشن خط لب

  - میکروپیگمنتیشن بن مژه

دکوپاژ تتوهای قدیمی

میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز

شناخت و آموزش زاویه های صحیح در اجرای بلیدینگ

روش تلفیق بلید و دستگاه میکروپیگمنتیشن

طراحی خطوط و معرفی استایل ابروپاسکالپ سر

ارائه کلیه محصولاتی نظیر مداد طراحی، 2 عدد رنگ، تیغ بلید، قلم بلید، پوست مصنوعی، موچین و قیچی

 

برگزاری کلاس ها به چند نوع ورکشاپ، تئوری و عملی دسته بندی می شوند که خوشبختانه کلاس های آموزشی خانم عامری تمامی این گزینه ها را در بر می گیرند. از جمله مزایای آکادمی خانم سما عامری این است که هنرجویان تا تسلط یافتن کامل به مباحث، می توانند به تمرین و مرور عملکردهای آموزش داده شده بپردازند. این روند حتی پس از پایان یک هفته آموزشی و تا زمان یادگیری کامل نیز ادامه خواهد داشت. پس از پشت سر گذاشتن دوره آموزشی، به هنرجویان گواهی پایان دوره و مدرک بین المللی اعطا می گردد.


  سما؛ نقش سیاه زیبا


بهترین مرکز میکروبلیدینگ فیبروز در شمال تهران

آدرس: خیابان شهید اندرزگو – بلوار قیطریه – روبروی میدان کتابی – ساختمان هدایت – شماره 50 – طبقه چهارم – واحد 14

 

تلفن مرکز آموزش فوق تخصصی میکروبلدینگ و میکروپیگمنتیشن در شمال تهران

شماره تماس میکروپیگمنتیشن سما عامری

 

 


نرم افزار آرایشگاهی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
سومین ماه سال را وارد کنید
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: