سه شنبه 27 فروردین 1398 - 10:36:10

آموزش دکلره کامل مو

بهترین مدرس رنگ و مش در تهرانپارس

چگونه دکلره کنیم که مو نسوزد؟

آموزش رنگ و مش تهرانپارس

دکلره کامل مو با مواد اولاپلکس وبدون آسیب


آموزش دکلره کامل مو

نحوه دکلره کردن موها
برای این که در مورد ریختن رنگ مو روی لباس خود نگرانی نداشته باشید کافیست یک لباس کهنه پوشیده و با استفاده از یک حوله کهنه روی گردن خود را هم بپوشانید. دقت داشته باشید که حتما از دستکش استفاده کرده و تمام وسایل مورد نیاز خود را هم در نزدیکی خود قرار دهید.


پودر دکلره را در یک ظرف پلاستیکی ریخته و پس از آن که اکسیدان داخل ظرف ریختید با استفاده از یک فرچه مناسب آن ها را با هم مخلوط کنید.

موها را تقسیم بندی کرده و با استفاده از فرچه مناسب مخلوط به دست آمده را روی دسته های باریکی از مو بمالید تا تمام موها پوشانده شوند.
نکته: دقت داشته باشید که ابتدا رنگ را روی نوک موها بزنید. زیرا این قسمت ها دیرتر از بقیه قسمت های مو رنگ می گیرند. در صورتی که می خواهید کل موها را رنگ کنید، کافیست رنگ مو را به مدت 20 دقیقه روی نوک موها زده و سپس ریشه موها را هم رنگ کنید. دقت داشته باشید که در صورت عدم استفاده از این روش ریشه و نوک موها رنگ های متفاوتی خواهند داشت.

در صورتی که موهایتان قبلا دکلره شده اند و تنها می خواهید ریشه هارا رنگ کنید، از قرار دادن بیش از اندازه دکلره بر قسمت هایی که قبلا رنگ شده اند به شدت خودداری کنید تا موهای تان آسیب نبینند.

پس از آن که روی تمام سر مخلوط اکسیدان و رنگ مو را مالیدید می بایست صبر کنید تا رنگ تیره موها از بین رفته و موها به رنگ روشن در آیند. برای اطمینان از این امر پس از 30 دقیقه موها را هر چند دقیقه یک بار چک کنید. اگر در حین این پروسه موها نارنجی شدند، نگران نباشید زیرا این امر کاملا طبیعی است و برای از بین بردن آن کافیست از تونر استفاده کنید.
اگر رنگ مشکی موها تا 45 دقیقه برداشته نشد، بیش از این صبر نکرده و موها را بشویید. زیرا ماندن دکلره بیش از 45 دقیقه اثرات جبران ناپذیری به موها وارد می کند. در عوض می توانید از یک فرد متخصص مشورت گرفته و یا پس از این که چند روز از کاندیشنر استفاده کرده و موهای خود را تقویت کردید، باز هم این پروسه را تکرار کنید.

پس از این که از روشن شدن موها مطمئن شدید، داخل حمام رفته و همه موهای خود را به دقت بشویید تا هیچ اثری از مواد دکلره روی سر باقی نماند. برای شستن موها نیز از یک شامپوی ملایم و کاندیشنر استفاده کنید. سپس با حوله آن ها را خشک کنید. در صورتی که موها نارنجی یا بد رنگ بودند نگران نباشید و به سراغ تونر بروید.

در این جا نوبت به استفاده از تونر می رسد، هر تونر به صورت خاصی مصرف شده و باید به دستورالعمل های آن توجه کنید تا بدانید چه موقع و چند دقیقه می بایست از تونر استفاده کنید.

پس از آن که طبق دستورالعمل از تونر استفاده کرده و آن را روی موهای خود نگه داشتید، بار دیگر موها را با شامپو و کاندیشنر بشویید.

در این مرحله شاهد این هستید که موهای نارنجی و یا بد حالت شما از بین رفته و به جای آن موهای بلوند و زیبایی جایگزین شده است.

 

آموزش رنگ و مش تخصصی شرق تهران

 کلاس آموزش رنگ و مش پایه تا پیشرفته 

 برگزاری کلاس های آموزشی فوق حرفه ای برای هنرجویان عزیز سراسر کشور
  خدمات جدیدترین روش های کار با مواد

شناخت انواع رنگها وکاربرد هر کدام در جایگاه خود  
شناخت و کاربرد انواع اکسیدانها در جایگاههای خود

دکلره، رنگ، مش، رنگساژها، پوشش سفیدیها که در هر جا چه شماره ای استفاده شود تا مو آسیب نبیند.

 تبدیل رنگهای گرم به سرد و سرد به گرم

 آموزش مش فویل حرفه ای بدون آسیب پذیری

 آموزش ترمیم مش فویل بدون آسیب دیدگی خط مرزی

 آموزش پوشش موهای سفید با رنگهای نسبتا روشن

 کاتالوگ شناسی و ترکیب رنگها بدون روش فرمولی

 آموزش دکلره کامل سر بدون آسیب دیدگی مو و کف سر

ترمیم دکلره بدون آسیب دیدگی و قطع شدگی خط مرزی

 پاک کردن مشکی و شرابی

 یکدست کردن موهای چند رنگ

یکدست کردن موهای دکلره دار که دیگر نمیخواهند دکلره کنند و میخواهند با رنگ یکدست شود 

 روشن کردن موها بدون دکلره  14: آموزش مش کلاهی شبیه به مش فویل بدون نشتی

 ترمیم مش کلاهی بدون آسیب دیدگی

 آموزش  نوع لایت فانتزی

 آموزش رنگ و مش با تکنیک های جدید 2019 ، فلوشیپ ak ناژونایس ak ژعونایس ak کالر ملیتینگ ، مشهای آلفابتیکال نامریکال، آمبره سامبره، بالیاژ روشهای گماژ ونتو آیاژ مشهای مخملی پتینه، پن تین


 توجه: علاقه مندان به یادگیری دوره های کار با مواد و آموزش رنگ و مش تخصصی، می توانند با شماره زیر جهت ثبت نام و شرکت در کلاس آموزش رنگ و مش در آکادمی رنگ مو زهرا کریمی محدوده تهرانپارس اقدام نمایید.

09194399951

09016079199

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر به اینستاگرام خانم زهرا کریمی مراجعه نمایید:

اینستاگرام: zahra_hairstylist


 


نرم افزار آرایشگاهی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
محل تولد عطار نیشابوری کدام شهر بود؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی
ارسال مطلب

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: