چهارشنبه 15 مهر 1394 - 13:32:11

آموزش کوپ کوتاه مو با تیغ

 

کوپ کوتاهبرای این نوع کوپ تقسیم بندی موها را به صورت زیر انجام داده و با موها را با گیره محکم کنید. در تقسیم بندی موها، موهای بالای سر را به سه قسمت وسط و دو گوشه سر تقسیم کرده و قسمت وسط و چتری ها را بیشتر بگیرید. سپس موهای روی تاج و پشت سر را نیز به سه قسمت تقسیم کنید به گونه ای که مطابق شکل موهای روی تاج سر، یک دسته و موهای دو طرف سر هر کدام به یک دسته تقسیم شوند. سپس موهای روی گردن را نیز به دو قسمت تقسیم کنید. هر بار هر قسمت را با گیره روی سر محکم کنید.

کوپ کوتاه

 

مرحله اول

کوپ کوتاه

 

کوتاهی موها را از گردن شروع کرده و و به صورت مورب و به سمت بالا موها را به اندازه دلخواه خود کوتاه کنید. سعی کنید که انگشت ها را از ریشه به قسمت مورد نظر خود آورده و موها را با توجه به حالت سر و در نزدیکی ریشه ها کوتاه کنید. موهای این قسمت باید به صورت دسته های کوچک جدا شده و کوتاه شوند. سپس دسته دیگری را به صورت مورب جدا کرده و موها را از ریشه به اندازه ای که می خواهید در نزدیکی جمجمه و با توجه به حالت سر کوتاه کنید. این کار را ادامه داده و تا وقتی که به تاج سر برسید و تقسیم بندی روی سر باقی بماند. این قسمت را با زاویه پایین تر و کمی بلندتر از قسمت های قبل کوتاه کنید.
مرحله دوم

کوپ کوتاه

 

سپس به کناره های سر رفته و مانند تصویر یک دایره در بالای سر تشکیل دهید. کوتاهی موها به صورت مورب را تا بالای گوش ها ادامه دهید. سپس به قسمت پشتی گوش ها رفته و موها را به اندازه 90 درجه بالا آورده و به اندازه قد یک انگشت کوتاه کنید. سپس با توجه به این موی راهنما موهای پشت گوش را کوتاه کنید. سپس در طزف دیگر سر نیز این کار را تکرار کرده و موها را هماهنگ با هم کوتاه کنید. دقت داشته باشید که اندازه موهای این قسمت هماهنگ با موهای روی گردن باشد. با این کار یک آندر کات زیبا خلق کرده اید.
مرحله سوم

کوپ کوتاه

 

سپس به قسمت بعدی برای کوتاهی بروید. موها را مانند تصویر با زاویه 0 درجه به پایین ریخته و به اندازه 3 سانت بلند تر از قسمت آندر کات کوتاه کنید. دقت داشته باشید که هرچه به جلوی سر نزدیک می شوید، قد موها بلند تر می شود. برای کوتاهی موها را به پایین بریزید ولی به دست خود کمی زاویه بدهید. برای نتیجه گرفتن بهتر می توانید بت تیغ موها را به صورت کوتاه و بلند مطابق تصویر کوتاه کنید.
مرحله چهارم

کوپ کوتاه

 

در روی سر و در قسمت چتری ها، یک مثلث در وسط ساخته و موها را با توجه به موهای کنار سر و هماهنگ با آن کوتاه کنید. برای کوتاهی موها از راهنمای قسمت قبل نیز می توانید استفاده کنید.
  مرحله پنجم

کوپ کوتاه

 

در مرحله آخر موها را به عقب شانه کرده و با تیغ و یا قیچی قسمت هایی که حالت ندارند را مانند شکل حالت دهید. سپس موها را به کناره های سر برده و این کار را تکرار کنید. بعد از آن نیز همین کار را در جلوی سر انجام دهید.
پس از پایان کار

کوپ کوتاه

 

 

برای مشاهده فیلم آموزش کوتاهی مو اینجا کلیک کنید.

فیلم آموزش

 

جمع آوری و ترجمه شده توسط رژلب دات کام
انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب سایت رژلب مجاز می‌باشد.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم


فیلم های آرایشی

نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
سومین ماه سال را وارد کنید
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (1)

شنبه 18 مهر 1394 - 19:45:00
خیلی خوب بود
ممنون
رژلب - سایت تخصصی آرایشی
فیلم آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: