سه شنبه 01 مرداد 1398 - 22:03:32

هایلایت مو

خدمات فوق تخصصی رنگ و مش

مرکز تخصصی رنگ و مش شمال تهران

 

 

نکات مهم هنگام رنگ کردن مو

 

رعایت نکات مهم هنگام رنگ کردن مو بسیار ضروری است. از آنجایی که رنگ کردن موها می تواند دائمی باشد، ممکن است ظاهر ناخواسته ای بر روی موها ایجاد شود. با اینکه نمی توان واقعا به آن چیزی که در ذهن دارید برسید اما به کمک برخی از تکنیک ها می توان از مشکلات رایج در طول رنگ کردن موها و سایر موارد پیشگیری کرد. اگر نیاز داشتید می توانید بعد از رنگ کردن موها نیز برخی از اشتباهات موجود را اصلاح کنید.

 

 
آموزش فوق تخصصی رنگ و مش


گاهی اوقات یک رنگ ومش ساده باعث تغییر چهره شده و به زیبایی آن می افزاید. اما رنگ کردن موها نیاز به تخصص دارد و بدون آموزش نمی توان رنگ موی مناسبی انجام داد. برای اینکه تکنیک های رنگ مو را بخوبی یاد بگرید، کافیست در یک آموزشگاه رنگ مو و زیر نظر یک مدرس باتجربه کاربامواد تمام نکات لازم را آموزش ببینید.

اگر به دنبال یک آرایشگاه و آموزشگاه رنگ و مش خوب در منطقه الهیه هستید سالن زیبایی رمیسا با مدیریت خانم رمیسا میرزایی  گزینه مناسبی میباشد. خانم رمیسا میرزایی متخصص و کارشناس رنگ و مش و همچنین احیاء مو، دوره دیده در کشورهای دبی، ترکیه و ایران هستند. ایشان در بیش از 20 لاین احیاء و دو لاین منحصر به فرد نسل جدید پروتئین تراپی و فیلر کلاژن در منطقه الهیه مشغول به فعالیت هستند.


 آرایشگاه تخصصی رنگ مو در شمال تهران


جهت برقراری ارتباط با خانم رمیسا میرزایی بهترین مدرس کاربامواد و کارشناس کراتین و احیاء مو می توانید با شماره تلفن ذیل تماس حاصل کنید:

09354779686

 


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
آخرین ماه سال
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: