سه شنبه 05 آذر 1398 - 15:54:56

بهترین مرکز اوزون تراپی در الهیه

 

اوزون تراپی چیست و چه کاربردی دارد؟

معرفی مرکز تخصصی اوزون تراپی در شمال تهران منطقه الهیه

 

مرکز اوزون تراپی مو در شمال تهران منطقه الهیه توسط خانم رمیسا میرزایی

 


امروزه یکی از مهم ترین خدماتی که در سالن های آرایشی و مرکز کراتینه مو شاهده آن هستیم، اوزون تراپی می باشد. اوزون از یک مولکول اکسیژن به همراه یک اتم اکسیژن اضافه تشکیل شده است. این اتم اضافه منجر به افزایش قدرت اکسیژن می شود. محققان طبق پژوهش های خود به این نتیجه رسیدند که اوزون تاثیر بسیاری در افزایش رشد مو و جلوگیری از آسیب ها دارد. علاوه بر این، انجام اوزون تراپی می تواند در از بین بردن ریزش مو مفید واقع شود.

به بیانی دیگر، اکسیژن فعال که با نام اوزون شناخته می شود، یک لایه محافظ روی مو ایجاد می کند که پوشش کوتیکول مو و بهبود سلامت آن را به همراه خواهد داشت. برای اوزون تراپی مو از دستگاه مایکرومیست استفاده می شود. کارشناس و مشاور مو یا پزشک متخصص با توجه به نوع مشکلات مربوط به مو، از دستگاه مایکرومیست در جهت بهبود، سلامت و بازسازی موها استفاده می کند.

 

نمونه کار کراتین و احیاء مو توسط رمیسا میرزایی


تاثیر اوزون تراپی در ماندگاری رنگ مو


اوزون یا همان اکسیژن فعال، میان ساختار درونی هر رشته مو و رنگ شیمیایی مورد استفاده ارتباط برقرار می کند که در نتیجه، موها خوش رنگ تر جلوه داده می شود. علاوه بر این، یک جلا و براقیت زیبایی نیز برای موها به ارمغان می آورد. تاثیر اوزون تراپی به حدی بالا است که امروزه آن را یک عامل مهم در رنگ کردن موها می دانند.
روش انجام کار به این صورت است که ابتدا موها را با یک شامپوی مناسب می شوییم. سپس موها را جمع کرده و در محوطه کابین قرار می دهیم. تنظیمات دستگاه را با توجه به نوع درمان تنظیم می کنیم. برای اوزون تراپی، 20 تا 25 دقیقه کفایت می کند. در این مرحله، O3 تجزیه شده و به دو اتم O2 و در نهایت O1 تقسیم می شود. از این رو، هر نوع آلاینده از سطح مو پاک شده و موجب آبرسانی و اکسیژن رسانی عمیق در سطح کوتیکول مو و فولیکول پوست سر خواهد شد. با این عمل، هر نوع میکروب و باکتری از سطح پوست و مو پاکسازی می شود. در آخر نیز دکمه تنظیمات کولینگ فعال می شود تا کوتیکول های مو کاملا بسته شده و اکسیژن فعال در داخل بافت مو محفوظ باقی بماند تا عملیات درمان و بازسازی موها ادامه پیدا کند.

 

مرکز کراتینه و صافی مو شمال تهران الهیه

 

معرفی مرکز تخصصی اوزون تراپی در شمال تهران الهیه


اگر به دنبال یک مرکز اوزون تراپی خوب در شمال شهر هستید، پیشنهاد ما به شما مرکز احیاء و رنگ مو خانم رمیسا میرزایی واقع در الهیه می باشد. خانم میرزایی متخصص و کارشناس رنگ و مش و همچنین احیاء مو، دوره دیده در کشورهای دبی، ترکیه و ایران هستند. ایشان در بیش از 20 لاین احیاء و دو لاین منحصر به فرد نسل جدید پروتئین تراپی و فیلر کلاژن در منطقه الهیه مشغول به فعالیت هستند.
شما می توانید جهت بهره مندی از خدمات رنگ مو و همچنین احیاء مو یا شرکت در کلاس های آموزشی ایشان با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

 

 


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
آخرین ماه سال
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: