جمعه 06 دی 1398 - 13:01:22

شامپو مو تقویت کننده و ضد ریزش اسب MBC ظرفیت 500 میلی لیتر

برای خرید این محصول با شماره های زیر تماس بگیرید .
09145171651 عزیزی
09373734083 خضرزاده
پیج اینستاگرام : Zibamod_com
کانال تلگرام : zibamod_com@
معرفی شامپو مو تقویت کننده و ضد ریزش اسب
استفاده از شامپو مناسب و متناسب با نوع مو می تواند در ساختار مو و ترمیم و تقویت مو تاثیر بی نظیری داشته باشد و عملکرد عالی برخی از شامپو ها که در آن فرمولاسیون و مواد طبیعی ویژه ای به کار گرفته شده است می تواند استحکام مو را حفظ نمایید و به تغذیه کنندگی و آب رسانی مو ها بپردازد و رطوبت مو را حفظ نمایید .

آنالیز شامپو مو تقویت کننده و ضد ریزش اسب
شامپو مو ضد ریزش اسب مراقبت و بهداشت مو را با کیفیت بالا و به صورت کاملا ًحرفه ای ارائه می دهد . این شامپو با فرمول مخصوص و ویژه تهیه شده است ضمن این که به اکسیژن رسانی می پردازد نیز موها را صاف کرده شیونده بسیار قوی و فوق العاده برای تمیز کنندگی موها از آلودگی ها است . همچنین این شامپو با خاصیت آب رسانی باعث درخشانی و براقی مو ها می شود و حالت آنها را به خوبی حفظ می کند .

شامپو مو ضد ریزش اسب حاوی کلاژن هیدرولیز که یک رشته پروتئینی است که به استحکام و تغذیه مو می پردازد همچنین این شامپو حاوی سرامید است که نقش سرامید برای مو حفظ رطوبت مو ٬ نرم کنندگی ٬ تقویت تار مو و موهای آسیب دید را ترمیم کرده و ساختار مو را با عملکرد سرامید و کلاژن بازیابی می کند .

یکی دیگر از خصوصیات شامپو اسب حفظ رطوبت پوست سر و جلوگیری از خشک شدن پوست سر در اثر شستوشوی مکرر و زیاد است این شامپو با فرمولاسیون بسیار قوی که دارد رطوبت پوست سر را حفظ کرده و مانع خشکی آن شد و با رایحه دلنشینی که دارد باعث خوش بوی کف سر و مو ها می شود . این شامپو مخصوص انواع مو اعم از موهای خشک ٬ موهای معمولی ٬ مو های چرب ٬ مو های آسیب دیده و موهای نازک بانوان و آقایانی است که به دنبال یک شامپو فوق العاده برای تقویت ٬ ترمیم موها می پردازند .

خصوصیات :
حاوی کلاژن هیدرولیز
حاوی سرامید
ترمیم کننده پولک های مو
جبران اسید آمینه از دست رفته کراتین مو
آنتی اکسیدان مو
تامین رطوبت دهی به مو از درون
دارایی فرمول مخصوص و ویژه
ضد ریزش
مخصوص انواع مو
ترمیم کننده و تقویت کننده
آب رسان و رطوبت دهنده
ظرفیت 500 میلی لیتر
ساخت و فناوری روسیه
مناسب بانوان و آقایان


نظردهید

نام شما:
آدرس ایمیل:
کلمه "خوب" را بدون گیومه وارد کنید؟
لطفا در پاسخ از حروف الفبای انگلیسی استفاده نکنید.
نظر شما:

نظرات (0)

رژلب - سایت تخصصی آرایشی

سایت تخصصی آرایشی - رژلب
عنوان مطلب:
ژورنال: